Täitub "Meie Bullerby" laste suur unistus ja Suuroja tallu saabub uus koerakutsikas, kelle tööks saab lambakarja valvamine. Tibudega täieneb ka talu linnupark. Nii suuri kui väikeseid ootab ees maatööd täis nädal, sest uuel põllul tuleb kokku korja kivid ja lambad tahavad pügamist. Hakkajad lapsed haaravad pihku akudrellid, naelapüstolid ja saed, et valmis ehitada korralik onn.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Francisca loeb Nazariale sõnad peale. Marcela leitakse üles. Severol on Graciale ettepanek.
Leitud lapse seisund halveneb. Teda saaks päästa vaid bioloogilise ema vereseerum. Martin leiab lõpuks lapse ema, kes oli oma kunagist rasedust varjanud. Algavad ka lapse isa otsingud, mis võtavad täiesti ootamatuid pöördeid.
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Seekordse paremuse peavad selgitama omavahel saatejuhid ja sisustusfännid Keili Sükijainen ja Merlin Miido. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Ajakirjandus kajab, sest paari nädala jooksul on surnud üledoosi tulemusena juba viis noort narkomaani. Nad kõik lebavad valgel linal, rinnal kollased tulbid ja ID-kaart. Asja peetakse kollektiivseks enesetapuks, kuni leitakse samasuguses olukorras kuuenda narkomaani surnukeha, ainult et teda on pussitatud selga. Kõik viitab sellele, et keegi koristab süstemaatiliselt ära eluga lõplikult pahuksis olevaid narkomaane. On see eriline julmus või hoopis halastus? Rita otsib lepitust Tammetsiga. Laura ja Mõisniku ellu tuleb suur muutus. Mikk Kotkas saab Kotkaristi teenetemärgi ja Politsei- ja Piirivalveamet saab riigieelarvest suure rahasüsti. Kõik tundub olevat hästi, aga… Kas ikka on? Mikk Kotkasele avanevad hoopis uued perspektiivid.
Oma verivaenlase tapmise eest vanglas istuv Patrick Jane peab tõestama, et mees, keda ta tulistas, oli sarimõrvar Red John. Lisbon utsitab Van Pelti nõustamisele minema pärast ta kallima, uurija Craig O'Laughlini hukkumist.
Naiste südamed sulavad järjekordset kena giidi kohates sama kiiresti kui Islandi jääliustikud, mida kliimasoojenemine halastamatult on rappinud. Rasked ilmastikuolud tekitavad pingeid ja panevad naiste elu karavaniga sõites taaskord ohtu.
Eestlased on tantsu- ja autorahvas. Aga mis saab siis kui need kaks asja omavahel ühendada? Seekordses Peeter Võsa autorisaates külastataksegi mehi, kes autodega valssi kepsutavad. Läheme külla driftiäss Wampiirojale. Mehele, kes pöörab ühele poole aga auto läheb ikka teisele poole. NB: Viimane pigistatakse välja ka legendaarsest ja sotsiaaltöötajate lemmikust ehk sinisest elektriautost.
Sel korral jõuab Leho legendaarsesse Ämmasoo grilli, kuhu on kokku kogunenud suur hulk eestlasi. Lisaks teeme tutvust soomlaste peokultuuriga, tutvume kaunite Eesti neidudega ning peame maha ühe korraliku peo. Lõpetuseks läheme külla Tallinna terminaatorile ehk elavale kulturismilegendile Olev Annusele, kes end mugavalt oma suures jaamahoones sisse on seadnud!
Matíast piinab süütunne. Francisca hoolitseb Saúli eest pühendunult. Juanita elu satub ohtu.
Emiri suurele sünnipäevapeole saabub ka ootamatuid külalisi ja kõigil asjaosalistel on omad salajased eesmärgid. Kemal mõistab uute asitõendite valguses, et Ozan ei tapnud end.
Martini patsient Henriette minestab korduvalt. Nii noore naise puhul ei oska Martin sellele põhjust leida. Martin ei saa peast mõtet Artur Distelmaieri surmast ja mõtiskleb selle üle, kas temal ja Annel oleks võimalus oma suhe taaselustada. Lisbethil on vingumürgituse järelmõjud, aga ta tahab taas argipäevatoimetustele tegelema hakata.
Sebastian Linden on teatriuuendaja, skandaalne uue laine mees, kelle lavastused on tuntud väga ehedalt mõjuvate vägivallamängudega, millest saavad osa võtta ka vabatahtlikud publiku hulgast. Tema seekordses lavastuses "Kuritöö ja karistus" aetakse üks inimene mõõga otsa. Paul on toonud Kassandra sellele etendusele. Ja just seekord saab teatraalsest silmamoondusest päris roim. Õunake ja Prikk asuvad juhtumit lahendama. Kohale saabuvad - küll hoopis teistel põhjustel - ka detektiivid Mikk Kotkas ja Berni Haller. Loo lahenduseni jõutakse väikese poisi Luukas Markna abiga.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H15:E11
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Igas saates puudutame ühiskonna valupunkte ja aitame inimesi nende kõige keerulisemate muredega.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Naised kohtuvad Islandil elava eestlasega, kes kaotas mudalaviinis oma kodu, kuid pääses imekombel eluga. Ilm reisiseltskonda ei hellita ja ärgata tuleb jääkülmas karavanis, kus isegi kosmeetika on jäätunud. Ees ootab matk karmi loodusesse, kus tuleb esiisade kombel hakkama saada.
Eve taastub kokkupõrkest Villanelle'iga ja ei saa arugi, kas ta on elus või surnud. Paranoiline ja tõsiste vigastustega Villanelle jõuab haiglasse. Carolynil on Eve'ile pakkumine.
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Kuidas käib töö Eesti Michelini tähega pärjatud restoranis ja milliseid valikuid tehakse menüü koostamisel uurib Neeme Raud. Viisnurk Tallinna südalinnas – kas punavõimu tähised tuleks linnapildist eemaldada? küsib Raul Ranne. Kas Vene kodanikud peaksid osalema Eesti kohalike omavalitsuste valimisel? Teemat lahkab Elo Mõttus-Leppik.
Arbo korraldab kontoris oma uuele realitysarjale “Onn” suure castingu. Tuuli läheb Epp Kärsini juurde oma naiselikku poolt äratama. Epp tuleb Tuuli koju korda looma, mis teeb tema sõbranna Kertu väga armukadedaks.
Max pingutab, et kogu New Amsterdami haigla meeskonda paremini tundma õppida. Reynolds võtab suure riski, mis teeb ta jalgealuse kuumaks. Dr. Castro laiendab oma raviplaani rohkematele haiglapatsientidele.
Eve taastub kokkupõrkest Villanelle'iga ja ei saa arugi, kas ta on elus või surnud. Paranoiline ja tõsiste vigastustega Villanelle jõuab haiglasse. Carolynil on Eve'ile pakkumine.
Endise narkomaani mõrva taga paistab olevat inimene, kes pani tule otsa Jane’i korterile ja ähvardab teda ja tema lähedasi.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Justin investeerib bändi. Rose tunneb halvavat süütunnet. Kas Theo ja Kirby suudavad ainult sõpradeks jääda?