Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Julieta ja Saúl suudlevad. Aquilinol on Hernandole halb uudis. Beatriz edastab Matíasele kirja.
Lukase ema variseb kokku ja poeg on šokeeritud ning kaob. Martin asub teda otsima, kartes, et poiss võib endale midagi halba teha. Vera survestab endiselt Kahnweilerit ning sunnib teda viljakustesti tegema. Kahnweiler puistab Martinile südant.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Viktor ja Mikk on leidnud Viktori hotellitoast Maria surnukeha. Kuna kõik jaoskonna meesliikmed on Viktori saunapeo tulemusena audis, saabuvad sündmuskohale esiotsa asja lahendama Arabella ja Kassandra. Hotelli turvasalvestise abiga hakkab lugu tasapisi hargnema. Kuna Viktor on kahtluse all, saadetakse juurdlust juhtima Gunnar Rebel sisejuurdlusosakonnast. Viktor avalikustab oma Välisministeeriumi kontaktisiku nime. Kaob vene ajakirjanik Juri Poljakov. Ja tapetuna leitakse veel üks, esiotsa tundmatu mees. Viktor tajub, et talle on seatud lõks ning otsustab sellesse sisse kõndida... Tammets kolib Rita juurest minema.
Seekord tuleb uurida autoplahvatuses õhku lennanud endise sportlase surmajuhtumit. Rigsby ja Sara Harrigani suhe areneb edasi, kui nad valmistuvad kohtukaasuseks.
Hooaja viimases võistluses selguvad vabariigi parimad hooldustöötajad ehk tegusad noored, kes optimismi, innu ja muidugi ka esmaklassiliste oskustega hoolitsevad nende eest, kes enam ise omal käel hakkama ei saa. Võistlejatele esitab ehk kõige suurema väljakutse ülesanne, kus täidab olulist rolli meistermoondujast näitleja Henrik Normann, kes astub sel korral täiesti uude rolli. Võistlusetapp toimub Valgamaa Kutseõppekeskuses, saadet juhib Andrei Zevakin.
Pärnu valmistub suveks! Keili ja Merlin lähevad 1000 euro ning kavalate nippidega appi Stellale ja Stenile, kes alles hiljuti ostsid majaosa, millega käib kaasas ka nukras seisus suvetuba. Et Merlin on endiselt ratastoolis ja ise kuidagi garaažipealsesse tuppa ronida ei saa, on ta leidnud enda lisajõuks särtsaka disaineri Käthriin Lilpi, kellega koos toakest turistimagnetiks vormima hakatakse.
Kuidas saavad tuntud inimesed hakkama päris töödega? Saatejuht Eeva Esse esitab kuulsatele kaasmaalastele väljakutse töötada üks päev mõnes sellises ametis, mida tihtilugu paraku piisavalt hinnata ei osata. Eesti riigi vabadust kaitsevad tuhanded kaitseväelased ja kaitseliitlased, kellest paljud teevad seda suisa elukutseliselt. Milline näeb välja elukutselise sõjaväelase tööpäev? Paneme Scoutspataljoni lahinglaskmise harjutusel proovile näitleja Piret Krummi.
Aquilino läheneb Beatrizile. Hernando on meeleheitel. Candela naaseb Vanasilla külla.
Fehime võtab Kemali laualt albumi ja teeb otsuse sellest mitte rääkida. Nihan pärib Zeynepilt Ozani surmapäeva kohta aru.
Martin külastab doktor Rensingit, kes otsib taga oma kadunud naist, ja teeb üllatava avastuse: tegemist on Martini patsiendiga, kel on väga raske haigus, mis võib lõppeda surmaga. Anne tuleb kindlustuskohtumise pärast Pariisist Ellmausse, kuid Martinil pole aega Annele mõelda.
Leitakse noore neiu vägivallatunnustega surnukeha. Kuna Viktor on haiglas ja Arabella ning Õunake ellujäämiskursustel, asub Prikk üksipäini lugu lahendama. Kuid mõrtsuka leidmine ei osutugi seekord eriti keeruliseks, sest selgub, et kaks sõbrannat on teinud tutvumisäpist endale meelelahutuse, mille tõttu võib nende peale väga pahaseid mehi olla päris mitu. Lugu hakkab hoogsalt hargnema, kuid selleks, et mõrvar teolt tabada, peab Kassandra kehastuma võimalikuks ohvriks. Kui Viktor haiglas teadvusele tuleb, seisab tema voodi kõrval inimene, keda ta on oma unenägudes sinna oodanud. Et kaitsta Eevat ja tuua vinduvasse loosse lahendus, põgeneb Viktor Miku abiga haiglast. Juri Poljakov ilmub uuesti välja - küll elusana, aga armetult läbipekstuna. Tammets hakkab endale Tinderi kaudu tutvusi otsima. Õunake ja Arabella eksivad ellujäämiskursustel metsa ära.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Suure-Jaanis asub kaheksa korteriga armas maja, mille elanike keskmine vanus on 72. Nad on elanud tubli ja väärikat elu, kasvatanud nendes samades korterites üles lapsed ja edendanud kohalikku elu. Kuid juba kümme aastat puudub enamikul neist võimalus end oma kodus voolava vee all üleni puhtaks pesta. Ühtehoidvad naabrid unistavad taas käia saunas, mis praegu nukralt ja katkiselt nende õue peal vanu aegu meenutab.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Saatesarja viimases osas tutvume veel erinevate Mehhiko linnaosadega, räägime rahast ja võtame vastu kõik, mida Mehhiko meile veel pakkuda suudab!
Eve'i missioon satub ohtu; Carolyn jätab Eve'i saatuse tema enda kätesse.
Tõsielul põhinev lugu pensioneerunud kurikaeltest, kes otsustavad Londoni juveeliärides toime panna veel ühe viimase röövi. Asjaosaliste ahnuse tõttu lõpeb suure hurraaga alanud projekt veresaunaga.
Rikersi patsiendid põgenevad ning selle tõttu suletakse terve haigla. Helen ja Maxi avastavad end eluohtlikust situatsioonist. Bloom peab kõrvale heitma oma valu, et aidata hädas patsienti. Iggy on sunnitud näkku vaatama oma abieluprobleemidele.
Eve'i missioon satub ohtu; Carolyn jätab Eve'i saatuse tema enda kätesse.
Sellal kui terve jaoskond tegeleb Alice Sandsi otsimisega, tuleb mõrvagrupil uurida autoavariid, mis pole päris see, kui esialgu tundub.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Cash laseb minevikust lahti. Rose ei saa Summer Baysse jääda. Marilyni ja Roo arvamused lahknevad.