Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Matías muretseb Marcela pärast. Aquilino julgustab Beatrizi. Julieta käitumine häirib Franciscat.
Martin peab teatama edukale naislauljale tema ajukasvajast, mida on õnneks võimalik opereerida. Naine võitleb oma abielu ja karjääri nimel. Martinil on südametunnistusepiinad, sest ta valetas Anne kindlustusele selle kohta, öeldes, et Artur oli maja mahapõlemise ajal kaine.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Viktor ja Prikk uurivad noore investori Sten-Erik Kippasto mõrva golfiväljakul. Kahtlastel asjaoludel toimunud tapmise peamisteks kahtlusalusteks on Kippasto kihlatu ning parim sõber. Viktor Korol üritab kohaneda Eesti olustikuga - püüdes mõista pangakonto vajalikkust ning uute riiete ostmist. Kotkasele ei anna rahu Koroli minevik ning ta üritab leida rohkem infot vanadest toimikutest. Koroli tähelepanelik silm ja ebatavalised uurimismeetodid aitavad uurijatepaaril leida Kippasto tapja.
Jane märkab poliitkogunemisel relvaga kahtlast meest ja püüab tõestada, et tegu on psühhopaadiga, kes on kohe kuritegu sooritamas. Lisbon uurib samal kogunemisel surnud fotograafi juhtumit. CBI saab uue ülemuse Luther Wainwrighti.
Tänases võistluses peavad Eesti parimad noored graafilised disainerid piiratud ajaga looma efektse logo, tegema vägeva plakati ning lõpuks monteerima kokku ka pilkupüüdva videoklipi, mis läheks lendu sotsiaalmeedias. Võistlejatele tuleb Kuressaare Ametikooli kaasa elama laulja Karl-Erik Taukar, kes muusikuna teab, kui tähtsat rolli mängib ühe artisti imidži kujundamisel graafiline disain. Saadet juhib Andrei Zevakin.
Tartus ootab Keili ja Merlini abi väike korter väga heade mõtete linnale iseloomulikus majas. Korteriomanik Evi on aastate jooksul siin ise hoolega remonti teinud, ikka väikeste etappide kaupa ja täpselt nii palju kui hädavajalik. Armastus lillemustri ja tapeedi vastu on silmapaistev, kuid potentsiaalikas palksein annab lootust, et kaks nädalat ja 1000 eurot hiljem saab korterist tänapäevane, kuid rustikaalse hõnguga hubane kodu unistavale tudengile.
Saatesarja viimases osas saame tuttavaks Eesti noorhärraga, kes on legendaarsete Eesti-Soome facebooki gruppide asutaja ja haldaja. Sama noorhärra teeb meile tuuri niinimetatud Aafrika linnaosas. Lisaks jõuame koos Lehoga otsapidi kalevipoegade hotelli.
Emilia tahab Julietat aidata. Nazaria teatab Doloresele uudise. Alfonso toetab Matíast.
Kemal püüab tungida Ozani mürgitamise mõistatuse tagamaadeni. Mälestused toovad Nihani ja Kemali samale kontserdile. Nihan saab mürgituse.
Hans peab aitama mägimatkajuhte ning jätab majapidamise Lilli õlgadele. Martini abile pole talus loota, sest tal on patsientidega tegemist ja ta püüab veenda noort naist ajuoperatsiooniga nõustuma. Vera tahab Alexanderiga lapsi, kuid Alexanderile ei meeldi see plaan sugugi.
Korol ja Prikk peavad lahendama kummalist mõrvajuhtumit lennujaamas, kui leitakse pagasilindil tiirlevast üksikust kohvrist naise surnukeha. Kogu loo teeb keeruliseks tõsiasi, et surnukeha on balsameeritud ning kohver, kust naine leiti, on vahetanud mitu korda asukohta ja sisu. Ohvri abikaasa, Arvi Leete, on olnud eelnevalt kolm korda abielus ning satub seetõttu kahtlusaluste nimekirja. Samal ajal räägib asjasse segatud lennujaama töötaja, et teda on palganud hoopis salapärane kübaraga naine. Kotkas üritab Koroli minevikku ikka veel lahti harutada, kui asjasse sekkub uuriv ajakirjanik Mari Hakel, kes soovib avaldada loo Koroli kohta. Korol saab shoki osaliseks, kui tema minevik talle ootamatult järgi jõuab...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
"Südamesoovi" saates täidame 23aastase Brita südamesoovi. Noor naine aitab hakkama saada teismeeas autistidel, kes ei suuda oma soove selgelt väljendada ja muutuvad vahel ka agressiivseks. See aga noort abilist ei heiduta - ta teeb oma tööd pühendumusega ja ennastsalgavalt. Samal ajal õpib ta ka hooldustöötajaks, aitab munarakudoonorina lasteta peresid ja hoiab kahte autismiga poissi. Kuna Brita püüab kõigi jaoks olemas olla, on ta lähedased hakanud muretsema, et lahke abistaja võib end ühel hetkel läbi põletada.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Seekordses episoodis jõuame kohta, mis on olnud eesmärk esimest päevast peale! Meid võetakse vastu kohalikus telestuudios, mis toodab seebiseriaale tervele maailmale! Näeme kaadritaguseid, staare ja palju muudki huvitavat!
Pärast seda, kui leitakse veel üks laip, õnnestub Eve'il ja tema rühmal saavutada uurimises läbimurre.
Tõestisündinud krimidraamas leiab turvamees Richard Jewell 1996. aasta suveolümpiamängude ajal, Centennial Parkis pingi alt kahtlase seljakoti. Kuna aega napib, aitab ta ala evakueerida, enne kui koti sees olev süüteseade plahvatab. Inimelude päästmise eest kangelaseks tunnustatud Jewelli enda elu hakkab allamäge minema, kui FBI nimetab ta pommirünnakus peamiseks kahtlusaluseks.
Sharpe’ile satub patsient, kelle haiguslooga on tal isiklik seos. Nad panevad Maxiga seljad kokku, et talle korralik ravi korraldada. Iggy ja Bloom on sunnitud ootamatus olukorras vastu võtma raske otsuse.
Pärast seda, kui leitakse veel üks laip, õnnestub Eve'il ja tema rühmal saavutada uurimises läbimurre.
Jane ja Maura uurivad „hirmuklubisse“ kuulunud naise surma.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Justin lahendab Lyriku logistikaprobleemi. Theo ja Kirby annavad kiusatusele järele. Kas Tane võib kaotada oma spordiklubi? Nikau ajab armastust taga.