New Amsterdam

UUS! Alustab uus auhinnatud haigladraama! Ameerika vanimasse New Amsterdami nimelisse haiglasse saabub iganenud süsteemide ja bürokraatiaga võitlema dr Max Goodwin. Sarja sündmustik tiirleb suuresti ümber karismaatilise uustulnuka uuenduslike otsuste. Seni alarahastatud ja alahinnatud ajalooline ning väärikas haiglakompleks saab dr Goodwini käe all tasapisi uue hingamise.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2018
H1:E1
Esimene episood
Auhinnatud haigladraama! Ameerika vanimasse New Amsterdami nimelisse haiglasse saabub iganenud süsteemide ja bürokraatiaga võitlema dr Max Goodwin. Sarja sündmustik tiirleb suuresti ümber karismaatilise uustulnuka uuenduslike otsuste. Seni alarahastatud ja alahinnatud ajalooline ning väärikas haiglakompleks saab dr Goodwini käe all tasapisi uue hingamise.
Duo 4
H1:E2
Rituaalid
Max püüab oma diagnoosiga toime tulla ja dr Sharpe ärgitab teda plaani koostama. Dr Bloom aga julgustab Reynoldsit võtma riski ning dr Kapoori ja Iggyt panna ühe lapse abistamise huvides koostööd tegema.
Duo 4
H1:E3
Iga viimne kui hetk
Reynolds alustab oma oma osakonna üles ehitamist, dr Sharpe’il on aga tegu oma patsiendi skeptiliste vanematega. Max aitab Bloomil leida lahendust raseda patsiendi täbarale olukorrale, samas jätkuvalt oma diagnoosi eirates.
Duo 4