Käes on suvine pööripäev ja pered kogunevad Suureoja talu hoovi peale jaanipäeva tähistama. Kaido valmistab külalistele lambalihašašlõkki ja teeb elus esimest korda verikäkki. Kadri ja Mihkel püüavad kinni mõned talu loomad ja pere viib nad väljanäitusele.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Candela noomib Severot. Camila tunneb end halvasti. Fe üritab Nazariat rääkima panna.
Kaks meest võitlevad ühe naise armastuse nimel. Martin veedab Rikega öö. Martin hoiab Annega distantsi, kuid saadab teda kindlustusfirmaga kohtumisel. Kas tõde tuleb päevavalgele ja kas Martin kaitseb Annet endiselt?
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Tänases saates võtavad mõõtu näitlejad Christopher Rajaveer ja Märten Metsaviir. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Maailmas juba mõnda aega levinud Killer Clown’i terror on jõudnud Eestisse. Kloun tapab noori naisi ning riputab internetti sellekohaseid videosid üles. Korol ja Prikk alustavad uurimist. Kassandra püüab samal ajal teadlaste abiga leida vastumürki vene ajakirjanik Juri Poljakovi keha laastavale mürgile. Välisministeeriumi ametnik Sander Sillanpää on kadunud. Sellest juba niigi mures Viktor püüab Miku abiga teha kõik, et kaitsta Eevat ja tema kodu. Kuni ühel õhtul tuleb telekast uudis, mis muudab Viktori veel murelikumaks. Tammets püüab Tinderi abiga endale kaaslannat leida ning saab - lõpuks ometi - ühest olulisest asjast aru.
Kui rikaste lahutusadvokaat kiirpaadil tapetakse, on kahtlusaluste nimekiri pikk. Jane'i küsitletakse, kas tapjaks võib Red John olla.
Naised mõistavad, et Islandi looduse vastu ei saa. Tormine matk lõppeb suure pettumusega ja kohalik loodusnähtus keerab sisikonna pahupidi. Olukorra päästab Islandi superstaar, kes viib naised maailmakuulsasse koopasse, mis turistide vältimiseks on lukku keeratud.
Peeter Võsale avaneb harukorde võimalus võtta osa teise maailmasõja aegsest lahingust. Et vormirõivastuses stiilivääratusi ei oleks, läheme külla Erkile - mehele, kes oma Kadrioru korterisse muljetavaldava saksaaegse väljapaneku teinud on. Lisaks räägime põneva loo sellest, milliseid saladusi peidab endas kullast kallim Vabadussõja võidusammas.
Elu on täis kogemusi ja takistusi ning muutusi. Paljude jaoks pole muutused üldsegi teretulnud nähtus. See võib harjumuspärase stabiilsuse vägagi kõikuma panna. Kuid, kui võtame muutusi veidi teise nurga alt, siis eneselegi ootamatult võivad needsamad muutused, olla meie uuteks võimalusteks. Võimalusteks, mis elu hoopis uude suunda juhib. Koroona puhkemise ajal oli maailm tavapärasest toimimisest väga kaugel. Riigid läksid lukku, lennukid ei lennanud , tavapärane suhtlus asendus virtuaalsusega. See oli šokk paljudele, tuli hakata leidma uusi võimalusi. Tuntud eesti muusik, tunnustaud jazz trummar Reigo Ahven pidi oma sünnipäevapeo asemel põhimõtteliselt terve jazziklubi tegevuse üle vaatama. Kunagine tipppoliitik, pidevas rambivalguses elanud Kristiina Ojuland ja tema elukaaslane ettevõtja Raimo Kägu päästsid suuremast kriisist hajaasustus ja privaatsus. Käima lükati oma kodurestoran ning elu sai hoopis uue suuna.
Julieta päästab Prudencio elu. Francisca läheb Candelat tervitama. Beatriz nõuab Matíaselt aru.
Nihan kohtub fotograafiga, kes tegi Ozani surmapäeval haiglas pilte. Pildid näitavad, et tegu ei olnud enesetapuga. Kemal aitab Ayhanil enampakkumist võita. Zehir röövib Kemali korraldusel Emiri ema.
Martini patsientideks on kaks õde Marie ja Kara, kel on lisaks terviseprobleemidele omavahel kana kitkuda ega suhtle enam teineteisega, kuna Marie astus suhtesse Kara mehega. Martin tunnistab Rikele, et valetas Anne pärast kindlustusele. Kas Rike andestab talle? Annet ähvardab kindlustusrahadest ilma jäämine.
Shibari show'l ehk jaapani erootilise sidumiskunsti õhtul sureb kinniseotud modell Kyoko. Esmapilgul kahtlustatakse poomissurma sellesama sidumisnööri abil. Ähvardav oht Venemaalt tuleb Viktorile üha lähemale. Viktor ja Eeva on sunnitud pagema metsatallu, kus Kotkas ja Haller neile kaitset organiseerivad. Doktor Nilsen on saanud jälile diagnoosile, mida Viktor on püüdnud siiani iga hinna eest varjata. Ent Viktori elus leiab aset ka mitu väga suure plussmärgiga sündmust. Rita ja Tammets peavad pulmaplaane ning osa lõpus ilmub välja üks kadunud hing, kes toob Viktorile väga häid uudiseid.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H15:E13
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole. Igas saates puudutame ühiskonna valupunkte ja aitame inimesi nende kõige keerulisemate muredega.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Reis läheneb lõpule, kuid muretu kulgemise asemel saavad naised ootamatu kõne Islandi politseilt. Kuigi ekstreemsed ilmaolud ei luba ookeanile vaalavaatlust tegema minna, ei jää naistel maailma suurim imetaja siiski nägemata. Tormituuled toovad kaasa unetu öö karavanis, mida saadab hirm autokodu kummulikukkumise ees.
Eve püüab eluga edasi minna pärast seda, kui Villanelle teda tulistanud oli. Samuti läheb edasi Villanelle, kuni keegi tema minevikust temaga ühendust võtab. Carolyni õõnestatakse tema töö juures ning Kenny otsib Kaheteistkümne kohta infot juurde.
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Sisseränne islamistlikest riskiriikidest on hüppeliselt kasvanud. Kaitsepolitsei näeb selles kulmineeruvat julgeolekuohtu. Teemat avab Elo Mõttus-Leppik. Tänavune aasta on kuulutatud liikumisaastaks. Jüri Marcinkevicz võtab asja aga nii tõsiselt, et ei saa enam pidama. Tema 56. täismaratoni jooksis kaasa Eeva Esse-Sõõrumaa. Vaatame, kuidas tavalised Ukraina inimesed püüavad elada võimalikult tavapärast elu vaatamata sellele, et Ukraina sõda ei näita raugemise märke. Ülevaate teeb Madis Kimmel.
Arbo on kahevahel – ta tahab koju tagasi minna, aga ei taha ka nii kergesti alla anda. Niisiis proovib ta raha teenida esinemiskoolitajana. Tuulil on kodus veeavarii, aga ta ei soovi näidata, et ei saa ilma meheta hakkama.
Sharpe’i tabab oluline äratundmine, mis mõjutab ka ta karjääri. Max ja Reynolds on sunnitud ujuma tundmatutes vetes, kui haiglasse satub infarkti sümptomitega noor patsient.
Eve püüab eluga edasi minna pärast seda, kui Villanelle teda tulistanud oli. Samuti läheb edasi Villanelle, kuni keegi tema minevikust temaga ühendust võtab. Carolyni õõnestatakse tema töö juures ning Kenny otsib Kaheteistkümne kohta infot juurde.
Postiljoni mõrva uurides tuleb mõrvarühmal tegemist teha ekstsentrilise postiinspektoriga, kes usub, et postiljoni mõrv on osa suurest vandenõust.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Ziggy jahib oma unistusi. Justin hoiatab Leah't tema ülehoolitsevaks tädiks muutumise eest. Kui kaugele läheb Theo, et Kirbyt saladuses hoida?