Meie Bullerby
L 10:00 · Kordus L 04:20, E 06:30


Kõik teavad miljonite armastatud lugu väikese Liisa elust ja seiklustest Bullerby külas. Eestis on olemas samasugune küla, kus elab samasugune väike ja armas tüdruk Kadri koos oma vendade Mihkli ja Karliga. Ümbruskonnas elavad ka laste parimad sõbrad. Kui need lapsed tegutsema hakkavad, siis kahvatuvad isegi Bullerby laste seiklused, sest tänapäeva võimalused on palju suuremad. Meie Bullerby on lugu ühe väikese ja kokkuhoidva kogukonna laste ja nende vanemate suvest – koosolemisest ja tegutsemisest, seiklustest ja argipäevast. Suvi tuleb täis maailmaavastamist, marraskil põlvi, onniehitamist, krutskeid ja tondijutte ning muidugi hästi palju sõprust nii väikeste kui suurte vahel. Esimeses saates lähevad lapsed saarele seiklusi otsima ja kalale ning kogu sõpruskond peab suvealguspidu. Meie Bullerby lugu jutustab seriaalist „Naabriplika“ vaatajatele tuntud Loore Martmaa.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2017
H1:E12
Suve lõpuni on loetud päevad ja Bullerby punt hakkab vaikselt talveks valmistuma. Rääkimata heinateost ja küttepuude tegemisest saab Suureoja köögist tõeline jõuluse marjaviina, mooside ja kurkide marineerimise vabrik. Laste eestvedamisel sõidetakse kogu kambaga kukeseenele ja Kadri-Mihkli tuba läbib koolieelse uuenduskuuri.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H1:E13
Viimane!
Meie Bullerby suvi on läbi ja lapsed tuleb kooliks ära kasida. Seetõttu võtavad julged täiskasvanud käärid pihku ja kogu lastebande saab kooliks uued soengud. Kokku tuleb panna ka koolikotid ja võtta mõõtu, kes on suvega oma koolivormist lootusetult välja kasvanud. Ükski Bullerby suvi ei saa aga läbi ilma südamliku ja siira suvelõpupeota Suureoja hoovil.
Kanal 2
Kanal 2