Võsavinkel
R 20:00 · Kordus E 09:20, R 02:25

Peeter Võsa eestvedamisel toimuv reportaažidesari Võsavinkel. Saatesarja jooksul võetakse ette rännak mööda Eestimaad, et üles otsida huvitavad karakterid ning persoonid. Eesti elu põnevamad nähtused ja tegusamad inimesed saavad kajastatud Võsale omases mahlakas ja sõnaosavas ning ootamatutest situatsioonidest pakatavas võtmes. 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2024
Saade on järelvaadatav
H5:E7
Neeme piraat
Kõige kuulsam Eesti küla maailmas on… Neeme. Asi selles, et seal elab kuldsete kätega piraat Rauno, kes oma imevidinatest ja pöörastest ettevõtmistest videopäevikut peab. Võsavinkli fännidel avaneb harukordne võimalus istuda pirukamosse rõdul olevale taburetile ning nautida seaduseüleste eluviiside parimaid palasid.
Kanal 2
H5:E8
Naisrekkajuht Egge
Võsavinkli sõpradele avaneb harukordne võimalus veeta päev koos ühe paganama kange Eesti naisega. Heugenie “Egge” Kangur pööras omas elu uue lehekülje ning tegi teoks lapsepõlveunistuse. Ta hakkas rekkajuhiks.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
H5:E9
Aardeotsijad
Lisaks sellele, et Meelis ja Jaanus on vennad, ühendab neid veel üks asi. Selleks on kirg magnetite vastu. Muhedad Raasiku mehed on ühed vähestest, kes meie vabariigis magnetitega aardeid otsimas käivad. Läbi kammitakse kõik jõed ja järved, kus vähegi varanatukest olla võiks. Ja kes otsib, see leiab.
Kanal 2
Kanal 2