Siberi võmm
E-R 18:00

Populaarne kodumaine krimisari „Siberi võmm“ võtab ette laiahaardelised afäärid, kui lisaks igapäevasele uurijatööle peab Viktor Korol (Veikko Täär) takistama ka võimalikku poliitilist mõrva.

Kõrvuti juba tuntud sarjategelastega liituvad sel sügisel „Siberi võmmi“ ridadega Andrus Vaarik ja Helgi Sallo.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2017
Saade on järelvaadatav
H3:E6
Kohvripeitus
Keerulise äravahetamismängu keskmes on väga palju raha. Soome laevalt leitakse surnuks tulistatud mees. Samal ajal väidab üks laeval olnud soomlane, et temalt varastati miljoni euro väärtuses sularaha ning ta ise lukustati reisi ajaks WC-sse. Eeva tülitseb Viktoriga ja Anet Andersiga. Viktorile sigineb uus austajanna ja Viktor kohtub vennaga.
Kanal 2
H3:E7
Giljotiin
Lühikese vaheaja järel leitakse kahes erinevas trükikojas jõhkral moel tapetuna kaks trükitöölist. Mõlema juurest avastatakse valgete kaante ja lehtedega raamat. Patoloogiaosakonnaga liitub praktikant Arno Sark, kellel on hemofoobia ja osmofoobia ning tal tuleb mõlema foobiaga tõsiselt silmitsi seista. Mõrvar tabatakse teolt kolmandal mõrvakatsel. Tema motiiv on ent pehmelt öeldes kummaline. Jätkub “ingli puuksuks” kutsutud narkootikumi jälgede ajamine. Marek Murd ja Sören Keskmaa satuvad kahtluse alla. Viktori juures on õhtusöök venna auks. Marek Murd esitleb telekas “nähtamatut mantlit”.
Kanal 2
H3:E8
Kanepit tõmbavad noored leiavad mahajäetud majast mehe surnukeha, keda on pussitatud silma. Esiotsa tundub, et sel mehel pole ei selle koha ega tühja majaga mingit seost. Lugu hakkab hargnema lähistel elava perekonna lähisuhteprobleemidest. Viktor sunnib Bernit pedofiiliks kehastuma. Prikki ründavad kolm kurikaela, kes tulevad temalt võlga sisse nõudma. Viljari pulmasalongi külastavad Eeva ja Viktor ning veel keegi. Peaminister Juta Kaljuste teeb Viktori teadmata suure lolluse ning on sunnitud tagasi astuma.
Kanal 2
H3:E9
Õiglased mehed ja kärnased koerad
Tarmo Valdjas näeb oma rõdult, kuidas üks kaubikujuht uurib kallimate autode sisemust. Tarmo otsustab potentsiaalset varast jälitama asuda ning leiabki varemnähtud kaubiku naabermaja hoovist. Kaubiku sisemusest ei leia ta aga varastatud kraami, vaid seal on midagi palju jubedamat… Mees peb kaitsma oma pere ja kodu, aga kui kaugele tohib minna omas õiglases vihas? Need on küsimused, millega tuleb Korolil ja Prikil seekord rinda pista. Naised teevad keeruliseks Viktori elu ja Anders sipleb võlgade küüsis ning arengud mõlemas teemas on väga jahmatavad.
Kanal 2
H3:E10
Saatus oli siin
Infoturbega tegelevas firmas tapetakse noolelasuga südamesse andekas töötaja, kellest räägiti, et ta olevat nõid. Kuna Prikk on kadunud ning tegelda tuleb ka tema otsimisega, siis tuleb Kotkas appi Priki otsingutele ning Kassandra ja Arno võtavad enda kanda osa juurdlusest. Ent Kassandra ja Arno vahel on arenemas midagi palju rohkemat kui ainult töösuhe. Priki otsingutesse sekkuvad üleloomulikud jõud ja Lehte Valgepea. Marek Murd palub Viktoril abi.
Kanal 2
H3:E11
Politseisse pöördub tütar, kel on kahtlusi, et isa peksmine, mille tulemusena saabus paar päeva hiljem tema surm, on seotud neid korteri pärast ahistanud kinnisvarafirmaga. Uurimine paljastab suurema räpase äri, kust ei puudu bordellipidamine ja rahapesu. Marek Murd on korralik kodanik, kes annab telekaamerate ees üle mereranda uhutud narkolasti. Jete Morell jätkab Viktori ahistamist. Kas Prikk leitakse üles ja kui leitakse - kas elusana? Kui Valentin on elus, siis kuidas kaitsta Viljarit ja tema poegi Valentini eest?
Kanal 2
H3:E12
Surmatants
Bussijaamas tapetakse staar-advokaat, kes on kuulus selle poolest, et esindab kohtus võlanõudjaid ja saab pankrotipesadest alati raha kätte. Koroli ja Priki arvates on aga modus operandi imelik - rikastele advokaatidele ei virutata tavaliselt bussijaama nurga taga telliskiviga pähe. Tapja tabatakse kiiresti ja ta ei eitagi oma tegu. Ent tal pole motiivi. Samas oli motiiv tappa kuulus advokaat päris mitmel inimesel - alates endisest abikaasast kuni sõbrast äripartnerini. Marek Murd valmistub saama peaministriks. Tema selja taga paljastub aga hirmsaid asju. Prikk saab haiglast välja. Jete Morell on kinnipeetud, kuid Korolile teeb enda juures muret see, et ta ei osanud tüdrukut kohe alguses õigesti hinnata. Korol ja Sander Sillanpää valmistuvad Eestist lahkuma - eri suundades, ent selgub, et lõpuks peaksid nad ikkagi kokku saama.
Kanal 2
H4:E1
Ühel päeval toob Sören Keskmaa jaoskonda info, et Viktor Korol on Eestis tagasi, aga pole sellest kellelegi teada andnud. Ehkki Viktor üritab ennast varjata, õnnestub sõpradel ta leida ja jaoskonda tööle tuua, sest mõrvad vajavad lahendamist ja Anders Prikil on paarimeest vaja.
Kanal 2
H4:E2
Maailmakuulus pianist Erik Lorup ja tema abikaasa Ingra saabuvad maailmaturnee raames Eestisse. Sama lennukiga naaseb koju ka Arabella, kes on Lorupi turvaülem. Vastuvõtul lennujaama VIP-lounge'is Erik aga kaob. Arabella kutsub appi oma isa Mikk Kotkase, kes omakorda kaasab Koroli ja Priki. Eeldatakse, et nii kuulus inimene on röövitud lunaraha saamise eesmärgil. Turvasalvestistel on näha, kuidas kaks meest tirivad taksosse teadvusetut kolmandat. Kas see on Erik Lorup? Tara Machdavi ja Sander Sillanpää püüavad kavalusega veenda Viktorit arsti juurde minema.
Kanal 2
H4:E3
Unenägude seletamine
Neli meest viskavad viienda alla Paldiski pangalt. Selline on Arno Sarga unenägu. Aga kas ainult? Kui panga alt leitakse mehe surnukeha, hakkab Arno kahtlema, kas maailm on ikka nii asine, nagu talle on tundunud. Korol ja Prikk asuvad Paldiski pangalt allakukkunud mehe lugu uurima ning selgub, et mees poleks pidanud Eestis olemagi, vaid sõitis pere teada eelmisel õhtul koos korporatsioonikaaslastega Keeniasse safarile. Selgub, et ka üks teine korbikaaslane pole ära sõitnud. Ilmsiks tuleb ka see, et hukkunud mehel olid suured võlad. Lahenduse toovad lõpuks kodutu mees ja kadunukese vapper tütar.
Kanal 2