Seekord võtab kogu Bullerby seltskond aja maha ja minnakse ühiselt matkale. Kalaõnne ei ole, telk valmistab ületamatut peavalu, öösel on külm ja märg. Matkalt tulles teevad naised kõik tasa ning avavad endale mitmetärni koduspa, kust ei puudu ka keha hellitavad hoolitsused. Noored Bullerby mehed ehitavad samal ajal põllule uue onni, sest metsas ruumi ei jagunud.
Reporter+* H2023:E42
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Hernando ründab Aquilinot. Marcela tunneb end ebamugavalt. Emilial on Julietale ettepanek.
Martini 14-aastane patsient Lena on raskelt haige. Teda aitaks vaid ema või isa doonorlus, tema vanemad on aga teadmata. Martin asub tüdruku vanemaid otsima. Ilmneb, et ema ei soovi oma tütart aidata. Lisbeth üritab talus mehevennaga võimalikult vähe suhelda ja nõustub Martiniga, et mees mõjutab Lillit liiga palju.
Seekord astuvad koos saatejuhtidega vastamisi laulja ja muusikaprodutsent Andres Kõpper ning näitleja ja hiljuti debüütsingli välja andnud Franz Malmsten, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Maailmakuulus pianist Erik Lorup ja tema abikaasa Ingra saabuvad maailmaturnee raames Eestisse. Sama lennukiga naaseb koju ka Arabella, kes on Lorupi turvaülem. Vastuvõtul lennujaama VIP-lounge'is Erik aga kaob. Arabella kutsub appi oma isa Mikk Kotkase, kes omakorda kaasab Koroli ja Priki. Eeldatakse, et nii kuulus inimene on röövitud lunaraha saamise eesmärgil. Turvasalvestistel on näha, kuidas kaks meest tirivad taksosse teadvusetut kolmandat. Kas see on Erik Lorup? Tara Machdavi ja Sander Sillanpää püüavad kavalusega veenda Viktorit arsti juurde minema.
Lorelei Martins naaseb ja hakkab uurima, kas Red Johnil oli osa tema õe surmas. Jane on sunnitud Lisbonile üles tunnistama oma osa Lorelei põgenemisel vanglast.
ESSE H3:E9
Emadepäevanädalal debateerime emaduse pingelisema poole üle. Ehkki praegusel ajal on lapsevanema tööd lihtsustamas nii poliitika kui ka moodsad abivahendid, tunnevad emad end sageli liiga suurte nõudmiste tõttu nurka surututena. Kuidas üksteist materdamise asemel toetada ning kas iga naine peaks emaks saama, neil teemadel debateerivad kolmekordne ema, kuuekordne vanaema ja ühekordne vanavanaema näitleja Katrin Karisma, pereblogija ja kahe lapse isa Meelis Tomson, lapsi mitte sooviv podcasti Tissident saatejuht Marianne Ubaleht ja Sony Music turundusjuht Irene Kivi. Kuna emadus lükatakse üsna sageli kaugemasse tulevikku, on aktuaalseks saanud munarakkude külmutamine. Sellest kogemusest räägib Katri Teller.
Hooaja viimane Võsavinkel viib meid Voorele, kus toimetavad tegus Jaanika ja tema Küproselt pärit abikaasa Michael. Michael on kuldsete kätega mehaanik, kelle südameasjaks on tutvustada eestlastele külg ees sõitmise võlusid. Teravaid ja bensulõhnaseid elamusi serveeritakse omavalmistatud kolmerattalise tranduletiga. Lisaks lahendab Võsavinkel Avinurmes kaduma läinud hollandlase saladuse.
Tormilistest sündmustest Batumis on möödunud kaks aastat. Meekritest on igaüks oma eluga edasi läinud ja mägise Gruusia juhtumised hakanud unustusse vajuma. Imbi hinge närib aga endiselt see, et Gruusia sugulased jäid leidmata. Mineviku varjudest ei pääse ka uurija Grünberg, kui saabub kutse ilmuda julgeolekudirektori juurde, et asuda lahendama järjekordset kriisi.
Otse Postimehe uudised H2023:E392
Adela julgustab Marcelat. Aquilino ähvardab Hernandot. Francisca laiendab projekti.
Otse Postimehe uudised H2023:E393
Vildan teatab Nihanile, et Kemal on nende poole teel. Galip annab firmas oma kabineti Asule. Asu läheb aktsionäridega kohtuma ja saab teada, et Kemal ei tulegi kohale. Vildan teatab Nihanile, et Kemal teab lapsest on nende poole teel. Nihan proovib lapsega koos põgeneda, aga Kemal jõuab enne kohale ja on väga vihane. Emir jõuab tagasi ja Nihan palub Kemalil salaja lahkuda. Ta annab Kemalile oma päeviku, mille ta tema jaoks on kirjutanud.
Otse Postimehe uudised H2023:E394
Martini 14-aastane patsient Lena on raskelt haige. Teda aitaks vaid ema või isa doonorlus, tema vanemad on aga teadmata. Martin asub tüdruku vanemaid otsima. Ilmneb, et ema ei soovi oma tütart aidata. Lisbeth üritab talus mehevennaga võimalikult vähe suhelda ja nõustub Martiniga, et mees mõjutab Lillit liiga palju.
Otse Postimehe uudised H2023:E395
Rita tuleb mööda tänavat kodu poole, kui korraga kuuleb kusagilt karjumist. Ta üritab keldriaknast sisse piiluda, kust karjumine justkui kostis. Talle tundub, et ta näeb ristilöödud noort naist... Ta räägib oma kahtlustest Tammetsile. Igaks juhuks minnakse kontrollima. Majaomanik on meeldiv endine pastor Ragnar Kurg, keldri rentnik aga noor juuksur Jüri Kuusk. Rita juhusliku avastuse tõttu paljastatakse rendipettused ja mitu mõrva. Viktoril käib kosilane. Tammets lööb punase kaustikuga korda majja ja teda külastab peaminister. Arno mõõdab maailma.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Uues elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
„Žiguliga maailma tippu“ viib näitleja Tiit Suka ja saatejuhi Kristjan Ojangu vanade Žigulidega suurele tiirule ümber Skandinaavia. Eesmärk jõuda Euroopa põhjapoolsemasse tippu Nordkappi. Hooaja esimeses saates tuulavad Sukk ja Ojang kuulsal Helsingi kirbuturul, sõidavad võimsa hot-rodiga ning võistlevad kohalikus rahvaspordis – sääsepüüdmises.
Ühel suvel sõitis Katrin Lust Setomaale, et tuua vaatajani elu Kagu-Eestis. Kuidas setod suve veedavad ja mismoodi erineb elu Venemaa piiri ääres muust Eestist? Esimeses osas põrutab Lust Obinitsa oma tagasihoidlikku maakoju Tääglovas ning uurib oma talukoha ja selle endise omaniku hirmsa saatuse kohta.
Rahvusvaheliselt tunnustatud ning uskumatult uhke draamasari „Versailles“ on kaasahaarav lugu täis intriigi, romantikat ja põnevat omaaegset poliitilist manööverdamist. Sarja tegevus keerleb Prantsusmaa kuninga Louis XIV elu ja ajaloo ühe ikoonilisema hoone Versailles’i palee ehitamise ümber. Palju kõneainet pakkunud sari viib vaataja 17. sajandi külluslikku ja suursugusesse Prantsusmaale kuningliku borduelu ja ikoonilise palee sünni keskele. Kuningas Louis XIV alustab ettevalmistustega, et muuta oma isa jahiloss uhkeks paleeks.
Mereväe kriminaaluurimisosakonna eriagendid eesotsas Jethro Gibbsiga lahendavad põnevaid juhtumeid. Meeskonda kuuluvad lisaks Gibbsile endine mõrvarühma uurija Anthony DiNozzo, endine salateenistuse agent Caitlin Todd ja andekas teadlane kriminalist Abby Sciuto. Uurimised saavad alguse kui mereväe ohvitser sureb presidendi lennukis pärast presidendiga einestamist. Hiljem sureb veel üks ohvitser samamoodi Georgetownis. Abby avastab tapmiste põhjuse ja Gibbsil õnnestub ära hoida presidendi mõrvamise katse.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Sigarettidega rikutakse oma tervist aga samas on see seaduslik kaup, mille müügist kasseeris riik mullu 246 miljonit eurot aktsiisi. Neist miljonitest tahab aga üha suuremat ampsu haugata salasigarettidega äritsev allilm. Teemat avab Raul Ranne. Kuidas on Eestis 20 aastat elanud Eesti passi ja kodakondsust omav Indiast pärit kaitseliitlane ja ärimees sattunud digikraatia hammasrataste vahele uurib Madis Kimmel. Vooremaal keset kevadist ilu käis Neeme Raud külas Tõnu Õnnepalul. Jutuks tulevad muuhulgas looduse muutuv ilme, muutuv eesti keel ning kas tehisaru võib ka kirjanikuks kehastuda.
Oli aeg, kui printside Williami ja Harry lähedases läbisaamises nähti kogu kuningliku perekonna tuleviku alustala. Harry ja Meghani Oprah’le antud intervjuus aga sai kinnitust aimdus, et vendade suhted pole sugugi pilvitud. Mis siis ikkagi valesti läks? Kuningliku perekonna siseringi kuuluvate ekspertide abil seletatakse dokumentaalis lahti, millal ja mis kuninglike vendade vahel tegelikult juhtus.
40.aastane üksikema Liza unistab tagasiteest karjäärimaailma. Saatus viib Liza kokku noormehega, kes veenab naist, et viimane näeb välja palju noorem. Tõusnud enesekindluse ja sõbranna Maggie abiga valetab naine end 26-aastaseks.
Ülehüpanud vene piloot Juri Dologof palkab Magnumi, et ta aitaks üle hüpata ka Juri kihlatul Ninal, kes on nõukogude kergejõustikukoondise sportlane.
Rahvusvaheliselt tunnustatud ning uskumatult uhke draamasari „Versailles“ on kaasahaarav lugu täis intriigi, romantikat ja põnevat omaaegset poliitilist manööverdamist. Sarja tegevus keerleb Prantsusmaa kuninga Louis XIV elu ja ajaloo ühe ikoonilisema hoone Versailles’i palee ehitamise ümber. Palju kõneainet pakkunud sari viib vaataja 17. sajandi külluslikku ja suursugusesse Prantsusmaale kuningliku borduelu ja ikoonilise palee sünni keskele. Kuningas Louis XIV alustab ettevalmistustega, et muuta oma isa jahiloss uhkeks paleeks.
Jamie võtab seekord ette täidetud paprikad ja serveerib neid vürtsika musta oa hautisega. Lisaks õpetab ta meid keetma tõeliselt südantsoojendavat kana-köögivilja suppi.