Eradetektiiv Magnum
E-R öösel

Magnumi vana mereväeaegne sõber leitakse surnuna ning sõjavägi väidab, et ta tegeles kokaiini smugeldamisega. Magnum asub võitlusesse, et sõbra hea nimi taastada ja surma põhjus välja selgitada.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta1983
H4:E9
See pilk
Holly Fox oli Vietnami ajal DJ, keda armastasid kõik sõdurid, muuhulgas ka Magnum, TC ja Rick. Ühel päeval raadiot kuulates usub Magnum, et on kuulnud taas Holly Foxi häält.
Duo 5
Duo 5
H4:E10
Operatsioon: vaikne öö
On jõulud ja TC lennutab jõuluvanaks riietunud Magnumi, Ricki ja Higginsi kolmele eri saarele. TC ise on sunnitud hädamaanduma saarel, mida mereväelased kasutavad laskeharjutuste läbi viimiseks.
Duo 5
Duo 5
H2:E11
Kuues positsioon
Priimabaleriin Kendall Chase peatub külalisena Robin Mastersi majas. Magnumile tehakse ülesandeks olla ta turvamees pärast vahejuhtumit New Yorgis.
Kanal 2
H4:E11
Jororo hüvastujätt
Jororo saarte noorte pesapallimeeskond on Hawaiil, et mängida TC meeskonna vastu. Jororode 12-aastane keskväljamängija on prints Danny, keda Jorora dissidendid taga ajavad.
Duo 5
Duo 5
H4:E12
Punase näoga näitleja juhtum
Villas toimub Suure Gatsby teemaline kostüümipidu ning Magnum peab vastutama turvalisuse eest.
Duo 5
Duo 5
H2:E12
Variautor
Virgina Fowler on variautoriks ekstsentrilise rikkuri Harold Barberi autobiograafiale. Ta korterisse murtakse sisse ning märkmed raamatu kohta varastatakse. Viriginia otsustab palgata Magnumi endale appi.
Kanal 2
H4:E13
Enam ma pole hea kutt
Prokurör Carol Baldwin tagandati olulise kriminaalasja uurimisest ning vallandati. Ta palub Magnumi appi, et koos süüdistatava vastu asitõendeid koguda.
Duo 5
Duo 5
H4:E14
Rembrandti tüdruk
Naine, kelle isa just vangist vabanes, palub Magnumil isal silm peal hoida, et ta uuesti mingisugust kuritegu ei sooritaks. Lõpuks õnnestub Thomasel end koos ühe naisega panga seifi sulgeda.
Duo 5
Duo 5
H2:E13
Jororo tapmine
Reporter Kate Sullivan, kellega Magnum, TC ja Rick Vietnamis tutvusid tahab, et Magnum aitaks leida endise Briti vastuluure agendi, kes kadus jäljetult ja nüüd võib-olla Hawaiile saabub.
Kanal 2
H4:E15
Paradiisi bluus
Laulja Alexis, keda Magnum ja TC tunnevad Vietnami päevadest tuleb Hawaiile ja palub Thomasel leida mees, kes on talle 18000 dollarit võlgu.
Duo 5
Duo 5
H4:E16
Luther Gillise tagasitulek
Luther ja ta sekretär Blanche tulevad Hawaiile, kus Gillisele antakse üle auhind tema raamatu eest.
Duo 5
Duo 5
H2:E14
Arvutikohting
Magnum otsib spiooni, kes on müünud suure korporatsiooni arvutialast infot. Asutuse juht kahtlustab oma naist afääris ning palub Magnumil tal silm peal hoida. Magnumi meelehärmiks leiab ta naise õhtustamas ühe oma parima sõbra Rickiga.
Kanal 2
H4:E17
Karistus sobigu kuritööga
Mandrilt tuleb naine, kes palkab Magnumi oma kuulu järgi ususektiga liitunud venda otsima.
Duo 5
Duo 5
H4:E18
Holmes on seal, kus on su süda
Higgins kirjutab oma Sandhursti-aegse õpingukaaslase mälestusi, kes arvab, et ta on Sherlock Holmes.
Duo 5
Duo 5
H2:E15
Püüa meenutada
Kraavist leitakse ferrari, milles lebab vigastatud ja teadvusetu Magnum. Ta viiakse haiglasse, kuid ärgates selgub, et ta ei mäleta juhtunust midagi.
Kanal 2
H4:E19
Nominaalväärtus
Magnum põhjustab segase jälitamise tagajärjel autoõnnetuse ning vigastab süütut kõrvalseisjat. Ta toob ta haiglast Robini juurde.
Duo 5
Duo 5
H4:E20
Unista veidi
Magnum asub uurima oma vana surfarist sõbra eksabikaasat, kes püüab röövida nende tütart.
Duo 5
Duo 5
H2:E16
Itaalia jää
Magnum läheb Robin Mastersi palvel Sitsiiliasse, et päästa sõbra röövlite lõksu langenud tütar. Tom päästab tüdruku ja toob ta tagasi, aga alles siis tõelised jamad algavad.
Kanal 2
H4:E21
Mina tunnistan
Higgins, Rick, TC ja teised on King Kamehameha klubis, kui sinna saabub kolm relvastatud röövlit, kes nõuavad raha.
Duo 5
Duo 5
H4:E22
Mõtte kajad 1
Higgins abiellub ja Diane Dupres palkab Magnumi, kuna usub, et talle üritatakse viga teha.
Duo 5
Duo 5
H2:E17
Veel üks suvi
Keegi püüab tappa professionaalset jalgpallurit Dorsey Bramletti, kes mängis Magnumiga koos mereväeakadeemias. Bramlett palub Magnumi endale ihukaitsjaks.
Kanal 2
H4:E23
Mõtte kajad 2
Diane kaksikõde Deirdre saabub saarele ja räägib Magnumile oma õe kohta päris tõtt.
Duo 5
Duo 5
H4:E24
Garwood Huddle'i pärand
1940ndate kurikuulus pangaröövel Garwood Huddle põgeneb Hawaii vanglast ning palub Magnumi abi oma röövitud lapselapse leidmisel.
Duo 5
Duo 5
H2:E18
Texase pikne
Jeannie Lowry läheb jahile mängima kõrgete panustega pokkerit ning palkab Magnumi endale ihukaitsjaks.
Kanal 2
H4:E25
Fragmendid
Selgeltnägija palkab Magnumi uurima enda mõrva.
Duo 5
H5:E1
Mac on tagasi
Magnum on rusutud oma naise Michelle’i, isa Mac McReynoldsi ja nüüd Diane Duprese kaotamisest. Honolulul ringi sõites leiab ta mehe, kes näeb välja täpselt nagu Mac McReynolds.
Duo 5
H2:E19
Kahekordne oht
Magnum naaseb Californiasse ja leiab eest filmitegijad, kes väntavad Robin Mastersi teose ainetel linateost. Kui peaosatäitja dublant end vigastab, palgatakse Magnum tema asemele.
Kanal 2