Lõbus animafilm kahe täiesti erineva sõbra seiklustest. Bob ihkab rahu ja vaikust, Max aga tahab saada kuulsaks ja üle maailma tuntuks. Aga ühel ilusal päeval avaneb talle suurepärane võimalus just seda tehagi – tal tuleb koos sõber Bobiga tagasi lüüa tulnukatele, kes on tulnud jahtima planeedi Maa loomi.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.
Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.
Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.
Varjus elavad Ninjad on hiilimise meistrid. Nad on nähtamatud ja harilikult ei näe neid keegi muu kui teine Ninja. Ninja on võitluskunstide meister ja teda võib võita ainult teine Ninja. Ninja on ka akrobaatika meister. Ninjat ei saa jälitada keegi muu peale teise Ninja, sest nad kõnnivad õhus ja eiravad maa külgetõmbejõudu. Just selline on Ninja, hiilimise, akrobaatika ja võitluskunstide meister!
Varjus elavad Ninjad on hiilimise meistrid. Nad on nähtamatud ja harilikult ei näe neid keegi muu kui teine Ninja. Ninja on võitluskunstide meister ja teda võib võita ainult teine Ninja. Ninja on ka akrobaatika meister. Ninjat ei saa jälitada keegi muu peale teise Ninja, sest nad kõnnivad õhus ja eiravad maa külgetõmbejõudu. Just selline on Ninja, hiilimise, akrobaatika ja võitluskunstide meister!
Oleme oma vaimsel teekonnal läbi India näinud erinevaid gurusid ja õpetusi. Lõpuks jõuame India ühe võimsaima naise juurde, kellel on vaimne õpetus, mis on nii lihtne, et kõnetab miljoneid inimesi mitte ainult Indias vaid üle maailma - see on kalli! Juba 33 miljonit inimest üle maailma on tema kallisse uppunud, läheme ka oma kalli saama.
Helle-Moonika Helme on EKRE tuumikusse kuuluv kolme lapse ema, Riigikogu liige ja Tallinna linnavolikogu liige. Magistrikraadiga ooperilaulja ja Suure-Lähtru mõisaproua. See on Helle-Moonika Helme paraadpilt. Aga kui palju mõjutab see kunstnikuhingega naine Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna otsuseid ja mida kostab ta vastuseks neile, kes kritiseerivad EKRE kõnepruuki? Saatejuht Mart Normet.
Kui sa ei tunne veel räppar Johni Stockholmi Big Pen pubist, siis nüüd on sul see võimalus. Võid ka koos Abbaga tantsida Abba muuseumi hologrammide laval. Rootsi Raekoja restorani peakondiiter Andreas Elofsson, kes valmistab magustoite ka Nobeli auhinnagalale Stockholmi raekojas, teeb Priit Loogile õhulist unistuste kooki. Priit tunnistab, et ta pole elus nii head magustoitu saanud, kui siin Raekoja restorani köögis. Samas saad teada, et Raekojas on võimalik imelises gobeläänide saalis abielluda 7 sekundiga. Artipelagi kunstikeskuses, mis linnast natuke eemal, on hetkel avatud Anselm Kieferi erakordselt põnev näitus. Ja mis kõige tähtsam, Priit avaldab saates saladuse, kuidas rikkaks saada.
Katrin Lust sõidab koos oma kolmekuise pisitütre Oliviaga läbi Euroopa. Otselennuga Münchenisse, sealt Liechtensteini, Šveitsi, Itaaliasse ja läbi Austria tagasi Saksamaale. Tõeliseks väljakutseks osutuv reis õpetab kõigile lapsevanematele seda, et imikutega reisimine on võimalik, tore ja vapustav. Teises saates sõidame perega Itaalia moepealinna Milaanosse ja mekime suurlinna melu ligi neljakümne kraadise päikese käes. Seejärel võtame sihi Itaalia suurima järve äärde.
Saatesarja viimases osas tutvume veel erinevate Mehhiko linnaosadega, räägime rahast ja võtame vastu kõik, mida Mehhiko meile veel pakkuda suudab!
Žiguliga idablokis hooaja viimases saates jõutakse taas Valgevenesse, kus saab näha hiigelsuuri sõjamonumente. Ühes väikelinnas kohtutakse aga ammuse reisikaaslasega, kellele pakutakse žigulidel küüti tagasi kodusesse Eestisse. Ja lõpuks selgub ka kumb on parem, kas Kristjani roheline 01 või Roberti valge 06?
Detsember läheneb ja Brokenwood on jõulumeeleolus. Seda seni, kuni Mike'i ja tema meeskonda ees ootab õudne vaatepilt läbi lõigatud kõriga jõuluvana. See mees on tegelikult armastatud kohalik linnapea Evan Whitestone, kes igal aastal jõuluparaadiks jõuluvanaks riietub. Lähenemas on kohalikud valimised ning uurijate tähelepanu keskpunkti satuvad tema neli rivaali.
Ema-tütre puhkus Mykonosel võtab ootamatu pöörde, kui Jana saab teada, et ta ema Susanne on korraldanud talle kohtumise ta bioloogilise ise Jensiga. Jana pole isaga aastaid suhelnud ja see on talle sobinud. Nüüd püüab aga töö kaotanud Susanne veenda Jensi tütre meditsiiniõpingute eest maksma. Õnneks ei Jana probleemiderägastikuga üksi tegelema, kuna ta on koos heasüdamliku Nikosega..
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Kuldvillak H2021:E284
Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.
Menusaate kõige naljakamad hetked, parimad sketshid ja üllatavamad etteasted!
Seiklus-põnevik. Sellest on möödas palju aastaid, kui Tarzan jättis Aafrika džunglid seljataha, et elada peenemat elu John Clayton III ehk Lord Greystoke’ina koos armastatud naise Jane’iga. Nüüd kutsutakse ta tagasi Kongosse parlamendi ärisaadikuks, kuid ta ei tea, et ta on vaid tühipaljas ettur surmavas ahnuse- ja kättemaksuskeemis, mille taga seisab belglasest kapten Leon Rom. Kuid mõrvarliku vandenõu planeerijatel pole aimugi, mille nad kohe valla päästavad…
Pinget kruviv põnevik. Lennujuht Dylanil õnnestub ära hoida kahe reisilennuki kokkupõrge tänu salapärasele sähvatusele, mis toimub täpselt kell 2:22. Dylanil tekib romantiline suhe lennukis viibinud Saaraga, kellega seob sõnulseletamatu side. Üheskoos on nad ka edaspidi pahaendeliste sündmuste tunnistajateks, mis lõppevad alati just täpselt 2:22. Maagilise kellaajaga müsteerium vajab lahendamist.
Vägivaldse abikaasa juurest põgenemise järel saab Sadie elu eesmärgiks teiste ohus olevate inimeste aitamine. Pärast kuudepikkust ränkrasket treeningut ellujäämisoskuste, poksi ja võitluskunstide vallas on ta tagasi ja valmis kättemaksuks.
Avameelne erisaade uurib, mis tunne on olla kuulsa vanema laps Eestis? Avab see uksi ja on tiivustavaks jõuks või hoopis pommiks jala küljes? Kes jääb oma vanemate varju ja kes varjutab oma vanemad? Mis tunne on lapsel meedia valvsa pilgu all läbi elada vanemate abielulahutus või lein? Sõna saavad Ervin Abeli poeg Margus Abel, Ivo ja Reet Linna koos poja Robertiga, koreograaf Märt Agu, Merle ja Kalle Klandorf koos tütre Heili Klandorfiga, Edgar Savisaare poeg Erki Savisaar, Liis Lemsalu, Lauri Pihlap ja paljud teised.
Mackenzie kahtleb Logani motiivides. Mia ja Chloe hävitavad asitõendid. Tane püüab Nikaust sõdalast treenida. Martha esitab Alfile ultimaatumi.