Samal ajal kui saatejuht Marko Matvere sulandub Tallinn-Helsingi liinilaeva töötajate hulka, teeb reporter Kaidor Kahar tutvust moodsa kalakasvataja ametiga. Kumb on oma töös vilunum? Külastame ootamatut rohelust otse pealinna betoonseinte ja tööstusalade vahel - Paljassaare hoiuala.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob päeva olulisemad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel.
Cristóbal lahkub Vanasillast. Lucas üritab Soli ümber veenda. Alfonso pääseb vabadusse.
Tobias lahkub Ramsaust. Hüvastijätt on emotsionaalne. Markus peab tõttama appi kogenud mägipäästjale, kellest saab Tobiase asemel mägipäästjate uus liige. Üks perekond külastab Wiesbrunni kloostrit, kus restauraator Paula hakkab otsima saladuslikke kiriklikke teoseid. Tekivad segased suhted ning kloostri munk satub hätta.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Igas saates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Kohtuniku mõrva uurimisse toovad selgust ootamatud asitõendid. Kelk otsustab Mardi ja Signe nimel oma vaenlasele vastu astuda ning kogu tõe välja selgitada.
Niki saab vanglast kirja, milles varas Elvira Strasser palub abi. Kui Elvira sooritab enesetapu, ei suuda Niki seda uskuda ja laseb ennast valenime all naistevanglasse saata. Vanglas saab Niki ainsaks sõbraks Claudia Schrom. Peagi satub Niki elu ohtu, kui ta satub konflikti kaasvange hirmu all hoidva Silvia Manziga. Selgub, et Claudia on süütult vangi mõistetud ja tegelikud kurjategijad on huvitatud tema kõrvaldamisest. Kuigi Claudia lõpuks vabadusse pääseb, pole hädaoht veel möödas, kuid viimasel hetkel sekkunud Rexil õnnestub päästa Claudia väike tütar.
Meie seas on 1232 naist ja meest, tõelist kangelast, kes oma perekonna, töö ning hobide kõrvalt annavad oma vabast ajast panuse meie kõigi turvalisuse tagamisse. Roald Johannson viib meid seekord Eesti abipolitseinike põnevasse maailma, kus patrullis tuleb käia nii päeval kui öösel. Kes on need vabatahtlikud valvurid, kes seisavad meie kõigi heaolu eest vaid missioonitundest?
Hooaja avaepisoodis võtab Peeter Võsa ette väljasõidu idarindele. Vaatluse alla tulevad erinevad vähetuntud punamonumendid ja tuline reportaaž tankikaitsjate juurest.
Pimeduse süda avaneb. Inimesed usuvad musta hiidmaoga kõnelevat prohvetit, kelle ennustused täituvad, naeravad ja tantsivad matustel ja kardavad paaniliselt ööjooksjaid. Keda? Ööjooksjaid!
Hernando palub Camilalt ratastooli. Mauricio veenab Fed mõisa naasma. Ramiro palub Rosariolt abi.
Dogan palub Yildizil temaga aus olla ja kinnitab, et naine võib alati oma murega tema poole pöörduda. Handan keerab Ekini Dogani vastu nii üles, et lõpuks saab Handan oma tahtmise ning Ekin ja Dogan satuvad vastamisi. Cagatay on pettunud, kui kuuleb, et Ender tema selja taga Ekiniga käed lõi.
Markus saadab matkajuhina mägedes Danieli ja Maiket. Naisel on kõrgusekartus. Äkitselt ta kaob ja mehed asuvad teda otsima. Nad kohtuvad matkaja Margaretega, kes väidab, et nägi Maiket. Peagi leiavad päästjad Maike kinga ja seljakoti, ent naisest endast pole jälgegi. Markusel tekib kahtlus, et naine ei soovigi, et ta leitaks. Mis peitub saladusliku kadumise taga tegelikult?
Järjekordne mõrv paljastab uurijatele glamuurse ja särava võistlustantsu tumedama poole, kus pole puudu karmist konkurentsist ja alatutest intriigidest. Kõsta ei saa Lilyd peast ning Post on sunnitud Felixi asjus nõu küsima.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob päeva olulisemad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte. Reporterile omasel mahlakal moel parimad uudised toovad vaatajateni alati soliidsed saatejuhid Olaf Suuder, Jaanus Koort, Tõnis Sarap ja Simon Suviste.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas kaasahaaravaid lugusid. Esimeses saates sõidame Pärnumaale, kus üks noor pere ostis väidetavalt järelmaksuga maja. Kuus aastat hiljem teatas omanik aga et maja nad endale ei saa ja nad on kõigest üürnikud. Perel ei jäänud üle muud kui kolme tütrega kodust välja kolida ning alustada kõike nullist.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Caputo juhivõimed pannakse proovile ja vange ootab ees pikk öö isolatsioonis pärast seda, kui töötajad teevad rahutuks tegeva avastuse.
Väljasurnuks peetud hiiglaslik elukas ründab rahvusvahelise veealuse elu jälgimise programmi allveelaeva. Ja meeskonnal pole Vaikse ookeani sügavusest pääsu. Ajaga võidu joostes palkab visionäärist Hiina okeanograaf tütre Suyini soove eirates süvaveesukelduja Jonas Taylori päästma allveelaevameeskonda ja ookeani suure hädaohu käest. Keegi ei tea aga, et Taylor on selle hirmuäratava 20 meetri pikkuse haiga juba aastaid varem kohtunud. Suyiniga koostööd tehes tuleb tal hirmudega silmitsi seista ja ookeanipõhjas lõksus olijate päästmiseks oma eluga riskida. Nii satubki ta taas vastamisi kõigi aegade võimsaima ja suurima kiskjaga.
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Caputo juhivõimed pannakse proovile ja vange ootab ees pikk öö isolatsioonis pärast seda, kui töötajad teevad rahutuks tegeva avastuse.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv
Mackenzie tabab Logani teolt. Dean annab Loganile selle, mida ta väärib. Theo sunnib Alfi peeglisse vaatama.