Brokenwoodi mõrvad
L 21:30 · Kordus P 02:00

Uus-Meremaa krimifilmide sari. Kui kaks kalurit leiavad jõest kohaliku taluniku surnukeha, saadetakse uurija inspektor Mike Shepherd väikesesse Brokenwoodi linnakesse surma asjaolusid uurima. Kas see on oma naise mõrvas süüdi oleva mehe enesetapp, või on ta halva mängu ohver? Perekonna tragöödiad ja saladusi paljastades saab Mike teada, et Brokenwood on koht, kus varjud hiilides pinnale ilmuvad.

  • PäritolumaaUus-Meremaa
  • Valmimisaasta2015
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H2:E4
Roosa veri
Holly Collins, uurija Mike Shepherdi lemmikkantrimuusik, esineb Brokenwoodis. Kahjuks jääb see tema viimaseks esinemiseks. Ta leitakse tapetuna elektrilöögi poolt. Oli see enesetapp, purjuspäi juhtunud õnnetus või nagu Mike kahtlustab midagi enamat? Huulepulga sisse kraabitud noot on ainsaks vihjeks ning Mike võtab uurimiseks ette bändiliikmed. Ning see, mida ta teada saab, ei meeldi talle sugugi.
Kanal 2
H3:E1
Must leskmees
Ray Neilson korraldab „Sõrmuste isanda“ tuure inglise keelt mitterääkivatele turistidele. Ent kui Ray naine Debbie leitakse hiiglasliku vahtämbliku alt surnuna oletatavas filmimispaigas Mirklewoodis, muutuvad asjad tõsiseks. Eriti kui selgub, et Debbie surma põhjuseks on Uus-Meremaa ainsa kohaliku mürgiämbliku kümnekordne annus. Kas tema surm oli karma või kättemaks? Sõltumata motiivist oli see kindlasti mõrv.
Kanal 2
Kanal 2
H3:E2
Üle tema laiba
Brokenwood on leinas, kui St Judas´i kirikus jäetakse hüvasti vähki surnud armastatud kohaliku luuletaja Declan O’Gradyga. Ent kui tema kirst kogemata surnuautolt alla kukub, selgub, et selles olev laip ei ole Declan, vaid tundmatu noor naine. Mike, Kristin ja Breen asuvad lahti harutama kummalisi asjaolusid. Uurimine viib neid Wadsworthi mõisa, kus ööl enne Declani surma mängiti salapärast rollimängu.
Kanal 2
Kanal 2