Ema-tütre puhkus Mykonosel võtab ootamatu pöörde, kui Jana saab teada, et ta ema Susanne on korraldanud talle kohtumise ta bioloogilise ise Jensiga. Jana pole isaga aastaid suhelnud ja see on talle sobinud. Nüüd püüab aga töö kaotanud Susanne veenda Jensi tütre meditsiiniõpingute eest maksma. Õnneks ei Jana probleemiderägastikuga üksi tegelema, kuna ta on koos heasüdamliku Nikosega..
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.
Tehnikavidinate, lahedate ideede ja mõnusa huumorimeele abil on Rääkiv Tom ja tema sõbrad missioonil, et oma unistusi täita.
Tehnikavidinate, lahedate ideede ja mõnusa huumorimeele abil on Rääkiv Tom ja tema sõbrad missioonil, et oma unistusi täita.
Dennis, Gnasher ja nende ülemeelikud sõbrad Rubi, JJ, Pirukanägu ja tema lemmikkartul Paul keedavad kokku pööraseid plaane, satuvad kõikvõimalikesse viperustesse ja võtavad vastu iga väljakutse, olgu see nii suur kui tahes.
Dennis, Gnasher ja nende ülemeelikud sõbrad Rubi, JJ, Pirukanägu ja tema lemmikkartul Paul keedavad kokku pööraseid plaane, satuvad kõikvõimalikesse viperustesse ja võtavad vastu iga väljakutse, olgu see nii suur kui tahes.
Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.
Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv
Hooaeg H2022:E2
Ees on ootamas mitmekülgne ilu- ja elustiilisaade Hooaeg! Saade annab vastused mitmetele küsimustele ning kajastatud saavad kõik tähtsamad ilumaailma uudised.
Rooli võim H2022:E1
Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Igas saates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Maailma parimate talentide lahingu teise hooaja poolfinaal on käes ning 12 eelvoorudest edasi pääsenud talenti astuvad taas kord lavale, et end Simonile, Howie'le, Heidile ja Aleshale tõestada ning endale finaalikoht kindlustada. Etteasted tõotavad tulla fantastilised, sest mitte keegi edasipääsenuist ei taha välja langeda.
Menusaate kõige naljakamad hetked, parimad sketshid ja üllatavamad etteasted!
Kokaviidikalt pärit eestlaste südamed võitnud Herbert Ving ei ole enam lihtsalt rahvatantsuhuvilisest postiljon, kes aegajalt raadiosse helistades oma nõuandeid jagab, vaid tõeline teadjamees, kes kõikide teiste influencerite moodi oma youtube’i kanalis kaasmaalastele nõu ja jõuga abiks on. Mida teha sprotikarbiga, kui see tühjaks saab? Mis on Herberti ilu saladus? Nendele ja paljudele teistele küsimustele annab Herbert Ving vastuse oma videopäevikus.
Flora veedab puhkuse koos oma poja Luke'iga ema Lizi juures. Kuna poisil on diagnoositud tähelepanuhäire, siis puhkus maal peaks talle hästi mõjuma. Luke satub loata naaberkrundile, mille peremees on külas tuntud tusase oleku poolest. Flora kohtub lapsepõlvesõbraga ja kõik võtab hoopis ootamatu pöörde...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob päeva olulisemad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel.
Eesti Teleauhindadel parimaks intervjueerijaks kandideeriva Mart Normeti uus persoonisaade, kus ta läheb põnevatele inimestele külla kaheks päevaks ja üheks ööks. Sarja avaosas avab ukse Mait Malmsten, kes tähistab septembri alguses oma esimest suurt juubelit – 50! Mait Malmsteni näitlejatööde skaala ühes otsas on seriaalirollid. Teises otsas Shakespeare ja Dostojevski. Kõik see ja sinna vahele jääv on toonud talle teatripreemiaid, valgetähe ordeni ja mis kõige olulisem - publiku armastuse! Saatemeeskond: Ave Lepik, Anne-Mari Müller, Helen Valkna, Kullar Viimne, Madis Reimund, Timo Kiirend, Kaarel Kokemägi.
Lõbusas erisaates meenutavad tuntud inimesed oma kooliaega. Millised olid nende lemmikained ning missuguseid krutskeid tegid vahetunnis? Olid nad õpetajate pailapsed või kirstunaelad? Millised hinded vaatasid vastu nende tunnistustelt? Kooliaega meenutavad teiste seas Kristjan Jõekalda, Kristel Aaslaid, Andrus Vaarik, Krista Lensin, Roald Johannson, Liis Lemsalu, Jüri Pootsmann, Reet Linna, Karl-Erik Taukar jpt.
Kristin, Breen ja Gina tähistavad piknikuga Mike'i sünnipäeva ning on tunnistajaks saatuslikule langevarjuhüppele. Mis veelgi hullem, hukkunu on Kristini endine poiss-sõber Andre Barrington. Uurimise käigus selgub, et Andre langevari ei saanudki avaneda, kuna selle nöörid olid katki. Mike ja tema meeskond on silmitsi vanasõnaga "Mis läheb üles, peab ka alla tulema", kuid alati ei juhtu see soovitud moel.
Põnev märulifilm karastunud Arizona rantšopidajast ja endisest täpsuskütist Jimist, kes tahab rahus üksi olla. Ta väldib väljatõstmisteateid ja üritab eraldatud piirialal elatist teenida. Kuid kõik muutub, kui mees näeb pealt, kuidas 11-aastane migrant Miguel põgeneb koos oma ema Rosaga narkokartelli mõrvarite eest. Jim ei suuda kõrvale vaadata ja otsustab kurjategijate kambale vastu astuda.
Pingeline lugu briljantselt nutikate peategelastega avab ahnete ja vastutustundetute finantsmogulite räpased telgitagused tavakodanikule arusaadavas ja üllatavalt humoorikas võtmes. Neli tippu pürgivat outsaiderit näevad ette USA kinnisvaraturu mulli lõhkemise 2000ndate aastate keskpaigas ning otsustavad tõmmata suurpangad liistule rünnates neid nende oma mängus nende endi relvadega. Film jutustab reaalsetest sündmustest, mis vallandasid viimase ülemaailmse majanduskriisi.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob päeva olulisemad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel.