Eestikeelne animafilm! Pärast võitu Lumekuninganna üle on trollid vabadusega ära harjunud ja troll Ormist on kõigi jaoks kangelane saanud. Aga juba ootab Ormi ees uus ja veelgi põnevam seiklus! Tegelastele annavad hääle Tõnu Oja, Kadri Adamson, Emil Rutiku, Toomas Krall jpt.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.
Tehnikavidinate, lahedate ideede ja mõnusa huumorimeele abil on Rääkiv Tom ja tema sõbrad missioonil, et oma unistusi täita.
Tehnikavidinate, lahedate ideede ja mõnusa huumorimeele abil on Rääkiv Tom ja tema sõbrad missioonil, et oma unistusi täita.
Dennis, Gnasher ja nende ülemeelikud sõbrad Rubi, JJ, Pirukanägu ja tema lemmikkartul Paul keedavad kokku pööraseid plaane, satuvad kõikvõimalikesse viperustesse ja võtavad vastu iga väljakutse, olgu see nii suur kui tahes.
Dennis, Gnasher ja nende ülemeelikud sõbrad Rubi, JJ, Pirukanägu ja tema lemmikkartul Paul keedavad kokku pööraseid plaane, satuvad kõikvõimalikesse viperustesse ja võtavad vastu iga väljakutse, olgu see nii suur kui tahes.
Galileo H2020:E429
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Kange saare naine Heidi pingutab kõvasti, et saaks oma kahe lapsega kiiremini remondijärgus päriskoju sisse kolida. Koos lastega tuleb tapeetida ja värvida siseruumid, ehitada üpriski omapärane kasvuhoone ning leida viis muruniitmiseks, kui niiduki ostuks pole eelarvet.
Hooaja teises saates sõidab Peeter Võsa külla ellujäämisekspert Asso Kommerile. Kuna ajad on ärevad, siis on Võsa võtnud eesmärgiks Eesti rahvale teha korralik ellujäämiskursus. Mehed satuvad sügavale metsa, kus ootab neid ees terve rida karme katsumusi.
Mart Normet läheb kaheks päevaks ja üheks ööks külla Nublule, kes räägib esimest korda avalikkuse ees oma lapsepõlvest, kooliajast, perest, muusikast ja muust, mis on teda vorminud ja viinud komeedina muusikamaailma tippu. Saates kohtume pea kogu Nublu perekonnaga, sest saate salvestamine toimus tema sünnipäeval ja sellele järgneval päeval. Sõidame Tallinnast Keilasse, kus on ta üles kasvanud ning sealt edasi öömajale Pärnumaale, kus elab tema isapoolne suguvõsa. Saate meeskond: Ave Lepik, Madis Reimund, Rein Fuks, Kaarel Kokemägi, Anne-Mari Müller, Kadri Nikopensius, Mart Normet.
Jaan Tätte arvab, et koos päikesega loojub midagi ka meis endis. Üks ilus päev su elus saab läbi. See päev ei kordu enam kunagi. Jaan istub moshee katusel Djerba saarel ja mõlgutab omi hinge mõtteid. Sellel saarel ongi erilised loojangud. Siin on ka erilised linnad. Djerbahood on üks neist. Pea kõikide majade seinad on siin täis maalitud. Seda on teinud kunstnikud maailma eri paigust. Jaani arvates maaima hakatakse tulevikus jagama filmi võttepaikade järgi. Djerba kanjonis on filmitud unustamatu „ Inglise patsient”. Tuneesia kõrbeosas võib leida põnevaid sündmusi. Sa näed siin Tuneesia moenädala avashowd. Kõrbevärvid on jõudnud ka siinsesse moodi.
Endine seltskonnatäht Liis Lass on kodumaa tolmu ammu jalgelt pühkinud, kuid luksus ja glamuur pole tema elust kuhugi kadunud! Nüüd elab ja õitseb ta Singapuris - säravas linnriigis, kus tema koduks on mitmemiljoniline katusekorter ning sõiduriistaks endanimeline luksuskaater. Roald Johannson lendab sügishooaja avasaates Kagu-Aasia superrikaste paradiisi ning leiab eest rangete reeglitega metropoli, kus on keelatud muuhulgas nätsu närimine, e-sigareti tõmbamine ja, üllatus-üllatus, isegi lifti pissimine!
Kui tavalised inimesed viskavad tühjad pudelid ära, siis tegelikult saab nendest ka suvila ja sauna ehitada. Reisiseltskond Žigulidel külastab hiigelsuurt Narva põlevkivikarjääri ja võtab koha sisse 50 miljonit eurot maksva ekskavaatori juhikabiinis. Saatejuhid Robert Rool ja Kristjan Ojang.
Charity Highmore-Browne on Brokenwoodi ajaloolise küla omanik ja kuraator. Kõige viktoriaanliku kummardaja Charity elab otsekui teises ajas. Tema ootamatu surm noole läbi viib Mike'i ja tema meeskonna Uus-Meremaa koloniaalminevikku. Nad peavad tegelema sepa, misjonäri ja kohaliku postiülemaga. Unustada ei tohi ka Charity õde. Kui Mike on terviseprobleemi tõttu sunnitud kõrvale astuma ja uurimist hakkab juhtima Kristin.
Mägidoktor H15:E208
Franziska soovib pärast lapse sündi kohe New Yorki minna. Martinile see mõte aga ei meeldi, sest ta sooviks oma lapse kasvatuses osaleda ja teda rohkem näha. Martin ravib Alinat, kel on amneesia ja krambid. Hans ja Anne avavad ammu planeeritud teise lauda. Susanne ja Hans sõlmivad rahu ja vaatavad positiivselt tulevikku.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob päeva olulisemad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel.
Kuldvillak H2022:E303
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.
Tele-esilinastus! Kodumaine komöödia rullub lahti, kui noor, kaubanduskeskustes pensionikindlustusi müüv Andres tutvub tööpostil mustanahalise tüdrukuga ja armub. Andrese uus armastatu – Lee, osutub aga vabameelseks maailmaränduriks, kellele eestlaste mammonaorjus ja töökultus arusaamatuks jäävad. Naiivsete unistuste tuules otsustavad noored minna laia ilma õnne otsima, ootamatult peab aga Andres minema oma vanaisa matustele ning pahaaimamatult võtab sinna ka Lee kaasa. Matustele on kokku sõitnud kirev seltskond sugulasi ja tuttavaid ning nagu eestlastele omane, kisub kurb sündmus õhtu arenedes vägisi koomiliseks. Õhku kerkivad eestlastele ürgomased vaidlused võtavad sündmuste arenedes lausa hüperboolseid mõõtmeid, tekitades arusaamatusi ka Andrese ja Lee suhetes. Osatäitjad: Ago Anderson, Sandra Ashilevi, Markus Habakukk, Hilje Murel, Peeter Oja, Merle Palmiste, Jan Uuspõld, Anna Sergejeva, Tambet Tuisk.
Traagilise armastusloo uusversioonis teeb muusikastaar Lady Gaga oma esimese peaosa. Kantrimuusikastaar Jackson Maine on parasjagu allakäigu äärel, kui ta avastab andeka tundmatu muusiku Ally. Jack juhib Ally rambivalgusesse ja paneb aluse tema tähelennule. Ally edukast karjäärist hoolimata varjutab nende suhet Jacki jätkuv võitlus oma sisemiste deemonitega... Osades Lady Gaga ja Bradley Cooper.
"Everesti" režissööri lavastatud "Triivijad" on inspireeriv tõestisündinud lugu kahest armunud vabast hingest, keda ootas enneolematu seiklus. Innukad purjetajad Tami Oldham ja Richard Sharp suunduvad ookeanile, teadmata, et neid ootab ees ajaloo katastroofilisimaid orkaane. Pärast tormi möödumist leiab Tami eest tõsiselt vigastatud Richardi ja purunenud jahi. Kuna pole lootustki, et neid päästma tuldaks, peab Tami leidma endas jõudu ja sihikindlust, et päästa ennast ja ainsat meest, keda ta armastanud on.
Kui tavalised inimesed viskavad tühjad pudelid ära, siis tegelikult saab nendest ka suvila ja sauna ehitada. Reisiseltskond Žigulidel külastab hiigelsuurt Narva põlevkivikarjääri ja võtab koha sisse 50 miljonit eurot maksva ekskavaatori juhikabiinis. Saatejuhid Robert Rool ja Kristjan Ojang.
Humoorikas seiklusi täis saatesarjas tutvustavad saatejuhid Jüri, Robert ja Piret Eestisse elama tulnud välismaalastele ehedat “Eesti asja”. Esimese hooaja avaosas tutvub Jüri Pakistanist pärit Aliga, kes on Eestis elanud tervelt 13 aastat, kuid pole kunagi siinsetesse metsadesse sattunud. Mõeldud, tehtud - üheskoos minnakse jahile.
Kertu Jukkum ei karda mingit koroonat! Saate nimel on ta valmis kõigeks. Kertu pani maski ette ja põrutas Hispaaniasse, täpsemini Kantaabria maakonda Põhja-Hispaanias. Ilma maskita võis Kertu istuda vaid WRC ralliässa Dani Sordo kodus diivanil, kus tuli jutuks mitte ainult rallisõit vaid ka Eesti tüdrukud. Dani elukaaslane on imekaunis eestlanna Jaana. El Serbal on kahe Michelini tärniga restoran Santanderi linnas. See on erakordsete toiduelamuste restoran. Kantaabria maakond on tõeline pärl neile, kes jumaldavad erilist loodust ja arhitektuuri. Renzo Piano projekteeritud Botini keskus on nagu elegantne valge laev mererannal. Pico de Europa mägedesse tuleb igaühel ise ronida. Kertu ronis ja armus sellesse paika!
Ziggy ja Dean uurivad Bretti minevikku. Ryder eelistab viha pidada. Theo lükkab Justini abipakkumised tagasi. Mia saab maguskibeda saadetise.