Keelatud vili
E-K 16:00

Kohvikus töötava Yildize elu muutub, kui ta tutvub rikka seltskonnadaami Ender Arguniga. Ender peab lahutamisplaane oma abikaasast Halitist ning kavatseb kaasata sellesse Yildize. Ta teeb Yildizele tööpakkumise. Yildize õde Zeynep asub aga tööle Haliti sugulase ja äripartneri Alihani ettevõttes.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H5:E413
Yildiz kahtlustab, et Ekin petab Kumrut. Ender paljastab Doganile Handani ja tema seotuse Feedoga. Ender ja Handan püüavad Sedaiga lähedasemaks saada, pidades teda päriselt Cagatay vennaks.
Kanal 2
H5:E414
Cagatay ja Sedai häbistavad Dogani kõigi ees. Pärast juhtunut hakkab Yildiz Doganis kahtlema. Asuman püüab Yildizi kahtlusi hajutada. Dogan aga otsustab Cagatayst lõplikult vabaneda. Ekin avaldab Kumrule oma valuliku lapsepõlvetrauma, ent Kumrul pole aimugi, kui tõsine asi tegelikult on. Caner palub oma õel Gamzega rohkem aega veeta.
Kanal 2
H5:E415
Gamze valmistab Enderile pettumuse. Ekini öised kadumised teevad Kumru ärevaks. Ta järgneb salaja Ekinile ja saab teada mehe saladuse. Gamze paneb Caneri raske valiku ette. Halit Can kaob ära. Yildiz pettub Doganis ja otsustab firmaürituselt lahkuda Cagatay autoga. Kojusõit puhkepaigast saab traagilise lõpu.
Kanal 2