Kuuuurija
E 20:30 · Kordus T 10:00

Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas kaasahaaravaid lugusid.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav 365 päeva
H16:E4
Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta. Seekord keskendume Nõmme elanikele, kes on äärmiselt rahulolematud uue krematooriumihoone pärast, mis asub nende elamupiirkonna vahetus läheduses. Konflikt linnaosa ja sealsete elanike vahel sai alguse juba neli aastat tagasi, mil hakati rajatist kavandama. Lisaks räägib Kiili valla mees sellest, kuidas ta on üritanud ligi 8 aastat vallaga asju ajada aga tulemust ei näi niipea tulevat. Nimelt on vaja Roberti majal projekte, mida vald aga juba aastaid vastu ei võta.
Kanal 2
Kanal 2
H16:E5
Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta. Selles saates räägime raamatupidajaga, kes kaotas kôik oma säästud netikelmidele. Kuidas see ometi juhtuda sai, kui naine ei vajutanud ühtegi võõrast linki.
Kanal 2
Kanal 2