Naistevangla: Oranž on uus must
E-N 22:30 · Kordus E-N öösel

Stardib ülimenukas ja rohkelt auhindu võitnud naistevanglasari, mis seni olnud nähtav vaid Netflixi vahendusel. Lugu toetub tõestisündinud loole. Piper Chapman saadetakse oma varases nooruses toime pandud kuritöö episoodi eest vanglasse. Piper pole tänasel päeval enam seesama tuulepäine noor naine, kes kümme aastat tagasi lennujaama tollist kohvritäie narkoraha läbi viis. Ent minevik saab ta kätte. Vabadusse jääb maha armastav poiss-sõber ja palju tulevikuplaane. Algab 15 kuud kestev lunastusteekond, mis võtab aga juba esimestest päevadest ja nädalatest täiesti ettearvamatu suuna.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2017
H5:E9
Karmistamine
Red tajub probleeme, kuid teised on veendunud, et ta on lihtsalt paranoiline. Taystee ja Must Cindy võidavad ebatõenäolise liitlase poolehoiu ning kaks vana sõpra lähevad tülli.
Kanal 2
Kanal 2
H5:E10
Vastuoluline Midase puudutus
Taystee püüab läbirääkimisi õigel teel hoida. Angie tuleb idee, kuidas Leanne'i sõrme parandada. Piscatella minevik paljastatakse.
Kanal 2
Kanal 2
H5:E11
Lae lõhkumine
Red ja teised kaaluvad oma võimalusi. Gloriat piinab südametunnistus, kuna ta on otsustanud oma plaaniga edasi liikuda. Lorna võtab apteegi üle.
Kanal 2
Kanal 2
H5:E12
Tätoveering
Boo tegeleb väljapressimisega, Nicky lubab Lornat aidata, Doggett teeb avastuse ja Piper saab Alexist aru.
Kanal 2
Kanal 2
H5:E13
Tormine ilm
Kolm päeva pärast mässu valitseb Litchfieldis kaos. Vangid mõtlevad, mida toob neile tulevik ja otsivad lohutust lähedastelt.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E1
Kes teaks paremini kui mina
Litchfieldi turvaüksust suureneb uute tulijate võrra. Suzanne ei võta ravimeid ning tal on hallutsinatsioonid.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E2
Läheb jamaks
Karmi käsu saanud föded otsivad patuoinaid. Tasude peatamise tõttu närusesse olukorda sattunud Caputo üritab rutiinist välja murda.
Kanal 2
Kanal 2
H6:E3
Jälgige number ühte
Linda kasutab jõumänge. Piper otsib Alexi kohta teavet ja naised saavad esimest korda osa aastakümneid kestnud kambritevahelisest vaenust.
Kanal 2
Kanal 2