Rikas Eesti

Uues humoorikas seiklusi täis saatesarjas tutvustavad saatejuhid Jüri, Robert ja Piret Eestisse elama tulnud välismaalastele ehedat “Eesti asja”. Hooaja avaosas sõbruneb Robert Ecuadorist pärit Jorgega, kes töötab siin reisibüroos ning soovib esimest korda proovida üht päris Eesti asja - kiikingut.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav
H2:E1
Rikas Eesti teise hooaja esimeses osas saab Piret tuttavaks Filipiinidelt pärit Romiga, kes tutvus Eesti mehega kodumaal läbi suhteportaali. Romi räägib, et eesti mees on võrreldes filipiinlasega meeletult aktiivne ja ettevõtlik. Saade tõotab tulla täis hirmu, põnevust ja Pireti kiljumist, sest üheskoos Romiga minnakse koos Karel Piirojaga driftima.
Semejka
H2:E2
Sel korral tutvub Jüri Iversoniga, kes on pärit Hongkongist ning elab Tallinnas 15-ruutmeetri suuruses korteris. Seejuures on tegemist tema elu suurima koduga, sest Hongkongis elatakse mitmekesi palju väiksemates korterites. Iverson pakub Jürile traditsioonilist hommikusööki, Jüri omakorda viib Iversoni sauna, kus teda pool tundi viheldakse ning siis seejärel külma merre hüppama sunnitakse.
Semejka