Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema
L 19:30 · Kordus P 12:30

Uues kaasahaaravas telesõus astuvad perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Emad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse. Saates, kus terve pere on rambivalguses, on emotsioonid kiired üle keema. Juhul, kui lapsevanem tunneb, et tema võsuke ei saa ülesandega hakkama, on tal võimalus vajutada paanikanuppu ja ise käed külge panna, kuid ka sellel on oma hind – kogu toiduvalmistamise aeg hakkab jooksma topeltkiirusel. Saatejuht Robert Rool.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E3
Kaasahaaravas telesõus astuvad perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parem paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse.Tänases saates asuvad võistlustulle toidublogija ja ostu-müügijuhina töötav Triinu koos noorsootöötajast tütre Liisiga ning ilumaailmas tegutsev Liina oma poja, Eesti suurima Gordon Ramsay fänni, Karl-Patrickuga. Saatejuht Robert Rool.
Kanal 2
Kanal 2
H1:E4
Kaasahaaravas telesõus astuvad perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse. Tänases saates lähevad köögis vastamisi ilumaailmas töötav Liina ja tema kokkamishuviline poeg Karl-Patrick ning ujumistreenerist õpetaja Ingrid ja tema andekas iluvõimlejast tütar Mirtel. Saatejuht Robert Rool.
Kanal 2
Kanal 2