Kadunud poeg
K 01:30

Uus sari! Alustab uus psühholoogiline krimipõnevik, mille keskmes on andekas kriminaalpsühholoog Malcolm Bright. Malcolm Bright (Tom Payne) on endine FBI profileerija, kellel on erakordne anne näha roimasid läbi tapja silmade. Teadmised ei tulene sugugi tühja koha pealt, kuna tema isa on vangis istuv kurikuulus sarimõrvar hüüdnimega "Kirurg" (Michael Sheen). Malcolmi anne ja minevikutaak on ühtlasi ka tema needuseks, mis on rikkunud ära tema eraelu ja viinud tema vallandamiseni. Ühel päeval pöördub Malcolmi poole New Yorgi politsei mõrvarühm, mis vajab abi linnas tegutseva uue sarimõrvari püüdmisega.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2019
  • OsadesTom Payne, Lou Diamond Phillips, Halston Sage
H1:E6
Järjekordne mõrvajuurdlus viib Malcolmi kokku noore poisiga, kes meenutab talle teda ennast. Poisiga suhtlemine ning ootamatult päevavalgele tulnud vana foto aitavad Malcolmil oma allasurutud mälestustest paremini sotti saada, kuid tema vaimne seisund saab uue hoobi, kui Ainsley teatab oma kavatsusest isa intervjueerida.
Kanal 2
H1:E7
Minevikusaladuste uurimine juhatab Malcolmi romulasse, kus keegi tema pihta tule avab. Kui aga kohale kutsutud politsei samast romulast terve rea ärapeidetud surnukehi leiab, mõistab Malcolm, et New Yorgis on juba aastaid uus sarimõrvar tegutsenud.
Kanal 2