Meie pere ja muud loomad
P 10:30

MEIE PERE JA MUUD LOOMAD

 

Uus hooaeg on Kanal 2 eetris esmaspäeviti kell 20!

 

 

Suvel menukalt startinud koguperesaade „Meie pere ja muud loomad“ saab talvise järje! Heidi Hanso on koos oma kahe lapse Uma ja Rajuga Pajuvärava tallu sisse seadnud, kuid ees ootavad külmakuud ja see tähendab perele hoopis uusi väljakutseid. Tele-ekraanile jõuavad laste talvised rõõmud ja suure Hansode suguvõsa pühadetraditsioonid, aga ka elulised murekohad, sest lubatud krõbe talv võib vanas majapidamises osutuda omamoodi ellujäämiskatseks nii inimestele kui ka suurele loomaperele.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2016
Saade on järelvaadatav
H1:E4
Pidupäev
Vahva kahe lapse ema Heidi on pärit suurest ja kirjust perekonnast, kes alalõpmata reisivad ja mööda maailma laiali on. Ometi on nad kõik hingelt saarlased ja seda joont püüab ka Heidi läbi kogukonna ja perekokkutulekute oma lastesse kasvatada. Sel nädalal teeb Heidi lisaks remondile Umale suure sünnipäevapeo, aitab organiseerida heategevuslikku lasteaialaata, süstib lastesse kogukonnatunnet Saaremaa laulupeol ning tähistab koos kogu oma suguvõsaga oma ema juubelit. Juuni alguses tähistab sünnipäeva ka Heidi ema ja Pajuvärava talu külastab kogu tuntud Hansode pere.
Kanal 2
H1:E5
Eluolu
Saarepiiga Heidi Hanso ja tema kaks vahvat last otsivad lahendusi elementaarsetele olmeküsimustele. Kuidas pesta lapsi, kui majas pole vett, lagunenud saun on maast laeni täis muuseumikraami ja kerist köeti viimati rublaajal. Millise nipiga saavad puhtaks aknad, riided ja sööginõud. Heidi võõrustab Eesti populaarseima kokaraamatu „Kahvliahvid“ toimetajaid ning maapere käe all valmivad uue raamatu taluroad.
Kanal 2
H1:E6
Maalapsed linnas ja maal
Kange Saare naine Heidi Hanso võtab vahelduseks kurnavale taluelule oma lapsed Tallinnasse kaasa ja pakub põngerjatele võimalust maitsta mõnusat linnalapse elu. Maaeluga harjunud lapsed satuvad esimest korda elus mänguasjapoodi ja käivad kuumaõhupalliga linnavaadet nautimas. Mis meeldib lastele rohkem, kas mütata mööda mereranda ja turnida õunapuude otsas või külastada suurlinna?
Kanal 2