Suvi Kanal 2 ekraanil saab hoo sisse juba täna, mil alustavad “Suvereporter”, uus mälumäng “Nutikas Eesti”, lõbus automatk “Žiguliga maailma tippu” ja ekstravagantne draamasari “Versailles”.

Nagu juba tavaks on saanud, toob meelelahutuslik uudistesaade “Suvereporter” olulisemad uudised ja Eestimaa mahlakamad palad televaatajateni erinevast paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja üritustelt. “Suvereporteri” esimene saade läheb pidulikult muusika saatel eetrise aga Meediamaja lilleliselt suveterrassilt. “Suvereporter” on Kanal 2s iga päev kell 19.00.

Argipäeva õhtuti saab kaasa mängida toredale mälumängusaatele “Nutikas Eesti”, mida juhib legendaarne Peeter Võsa. Saate telgitagustes toimetab auhinnatud “Õhtu!” meeskond.

Elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Saate avaosas pannakse proovile saarlaste taibukus. “Nutikas Eesti” on eetris esmaspäevast neljapäevani kell 20.00.

Saatejuht ja Žiguli entusiast Kristjan Ojang ning näitleja Tiit Sukk võtavad ette kahekümne päeva ja 6700 kilomeetri pikkuse autoreisi Euroopa kõige põhjapoolsemasse punkti Nordkappi. Teekond sihtpunkti viib reisiseltskonna läbi Soome ja tagasi ringiga läbi Norra ja Rootsi. Ette võetakse asju, millest meie kandis pole palju räägitud nagu soojalgpall, sääsepüüdmise võistlus või kulla otsimine Lapimaa metsadest. “Žiguliga maailma tippu” on Kanal 2s esmaspäeviti kell 20.30.