Homme stardib Kanal 2 ekraanil Roald Johannsoni rännuseikluse „Roaldi retked“ uus hooaeg, mis viib vaataja avaepisoodis kummalistest reeglitest piiratud Singapuri. Elukalliduselt tippude hulka kuuluvas linnriigis on luksuslikult kanda kinnitanud endine Eesti seltskonnatäht Liis Lass.  

Aasia superrikaste paradiisis kehtivad ranged reeglid – keelatud on muuhulgas nätsu närimine, e-sigareti tõmbamine, ja üllatus-üllatus, isegi lifti pissimine! Kõigest hoolimata on pindalalt Hiiumaa-suuruses metropolis saanud ühest Eesti glamuursemast naisest globaalne kinnisvarahai, kes seilab mööda mereteid omanimelise luksusjahiga ning omab 400 000 eurot maksvat Rolls Royce Ghost’i. Liis on paigutanud oma raha Malaisia Forest City arendusse ning tema kinnisvaraportfellis on esindatud iga kontinent peale Aafrika.

Endine telestaar on nii muuseas investor Sentosa saarel, kus majade hinnad algavad 25 miljonist eurost ja omab Malaisias korterit, mis on tema jaoks nagu suvila, et saaks seal nätsu närida ja lapsed Legolandi viia. Kuigi välismaa võib tunduda kuldsem kui kodumaa, on Liisi mees tagasihoidlik eestlane, kes pigem hoidub avalikuma tähelepanu eest. Hea ärivaistuga abikaasa kõrval särab ta eduka suurkorporatsiooni tippjuhi ametis.

Oma suure tööga teenitud vaeva jagab Liis Lass nii Singapuri kui ka Eesti ühiskonnaga. Singapuris on ta panustanud vabatahtlikuna hüljatud laste hoidjana ning rahvuskaaslastele on ta loonud üle 100 tuntud laulu sõnad. Lisaks korraldab naine 20. augustil Singapuris kohalikele eestlastele kogukonnapeo, kus pakub kaasmaalastele tundud sööke ja muud tuttavat.

Mida arvab seltskonnatäht Eestis toimuvast ja kas ta plaanib tagasi sünnimaale kolida, selgub juba homme õhtul kell 20.30 saates „Roaldi retked: Liis imedemaal“, ikka Kanal 2s.